Netflix. Trzeci sezon "Stranger Things" już dostępny. Znamy tytuły i długość nowych odcinków

4 lipca użytkownicy serwisu Netflix mogą oglądać najnowsze odcinki trzeciego sezonu "Stranger Things". Na kolejny sezon serialu widzowie czekali ponad rok.
Zobacz wideo

4 lipca o godzinie 9 na polskiej stronie Netflixa pojawiły się nowe odcinki trzeciego sezonu "Stranger Things". Pierwszy sezon serialu zadebiutował w 2016 roku i od tamtej pory cieszy się ogromną popularnością wśród publiczności. Produkcja Netflixa dorównuje takim flagowym produktom serwisu, jak "Narcos" czy "House of Cards".

Trzeci sezon "Stranger Things" już dostępny na platformie Netflix

Serial, który przenosi widzów do lat 80. i amerykańskiego miasteczka Hawkins podbił serca widzów na całym świecie. W trzecim sezonie bohaterowie zaczynają dorastać i mają coraz więcej swoich osobistych problemów. Na horyzoncie jednak ponownie czai się niebezpieczeństwo, z którym ponownie będą musieli się zmierzyć. Spotkanie z wrogami z Drugiej Strony może im popsuć długo wyczekiwane wakacje. Chociaż Eleven zamknęła wrota, to złe potwory nadal próbują dostać się do świata bohaterów. 

"Stranger Things 3" liczy łącznie osiem epizodów. W najnowszym sezonie zobaczymy po raz kolejny aktorów: Finna Wolfharda, Millie Bobby Brown, Davida Harboura, Winonę Ryder, Caleba McLaughlina, Gatena Matarazzo i Noaha Schnappa. Wszystkie odcinki dostępne są już na platformie Netflix.

  • Odcinek 1 - "Suzie, słyszysz mnie? (50 minut)
  • Odcinek 2 - "Szczury z supermarketu" (50 minut)
  • Odcinek 3 - "Sprawa zaginionej ratowniczki" (49 minut)
  • Odcinek 4 - "Próba sauny" (52 minut)
  • Odcinek 5 - "Złupieni" (51 minut)
  • Odcinek 6 - "E pluribus unum" (59 minut)
  • Odcinek 7 - "Ukąszenie" (55 minut)
  • Odcinek 8 - "Bitwa o Starcourt" (1 godzina i 17 minut)

David Harbour, który gra sierżanta Hoppera, zapowiedział, że ostatni odcinek trzeciego sezonu jest "najlepszy, jaki kiedykolwiek nakręciliśmy". Aktor uważa, że widzowie nie mogą spodziewać się, jak dużo się wtedy wydarzy - Nie sadzę, żebyśmy kiedykolwiek nakręcili coś bardziej poruszającego. Swoimi wrażeniami o nowym sezonie "Stranger Things" podzielili się także młodzi aktorzy, którzy byli gośćmi pierwszego dnia festiwalu Open'er

Powieści ze świata Stranger Things dostępne są w formie e-booków w Publio.pl >>

Więcej o: