Marilyn Manson zdradził, że zagra w serialu. Weźmie udział w ekranizacji "Bastionu" Stephena Kinga

Marilyn Manson to jeden z najbardziej kontrowersyjnych muzyków ostatnich dekad. Występy w filmach i serialach nie są mu obce - niedługo zobaczymy go w serialu HBO "Nowy papież", a teraz artysta ogłosił, że pojawi się w serialowej adaptacji znanej powieści Stephena Kinga "Bastion".
Zobacz wideo

Marilyn Manson zdradził, że już niedługo będziemy mogli go zobaczyć w kolejnym serialu, tym razem gatunkowo chyba mu najbliższym - kontrowersyjny muzyk zagra w serialowej adaptacji powieści Stephena Kinga, a pojawi się u boku największych sław Hollywood. Produkcję uświetni także jego muzyka.

<<<Sharon Stone i Marilyn Manson zagrają w "Nowym papieżu". Pozują na planie serialu HBO >>

Marilyn Manson w ekranizacji "Bastionu" Kinga - nie tylko jako aktor

Tajemnicą jeszcze jest, jaka rola w nowym serialu przypadła muzykowi. W wywiadzie dla magazynu "Revolver" Manson ujawnił jednak, że jego udział w produkcji nie ograniczy się tylko do aktorstwa. - Razem z Shooterem Jenningsem nagraliśmy do serialu cover "The End" zespołu The Doors - zapowiedział artysta.

U boku Mansona w "Bastionie" zobaczymy m. in. Jamesa Marsdena, Amber Heard, Whoopi Goldberg i Grega Kinneara. Za reżyserię jest odpowiedzialny Josh Boone, który na potrzeby kina adaptował głośną powieść "Gwiazd naszych wina".

Powieść Kinga, na podstawie której powstał scenariusz wydano w 1978 roku - to jego czwarta i najdłuższa książka. "Bastion" opowiada o wybuchu epidemii, która doprowadza do upadku cywilizacji. Z wojskowego laboratorium wydostaje się groźny wirus i zabija 99 proc. populacji ziemskiej. Premiera miniserialu liczącego sobie 10 odcinków ma się odbyć już w przyszłym roku. 

Marilyn Manson - kariera filmowa

Marilyn Manson żadnej pracy się nie boi - muzyk od ponad 25 lat z powodzeniem elektryzuje i prowokuje publikę swoim bezkompromisowym wizerunkiem i twórczością. Zdarzało mu się również niejednokrotnie romansować zarówno z filmem, jak i telewizją - w przeszłości można było zobaczyć go m. in. w serialach "Californication" i "Synowie Anarchii", sam wyreżyserował też sporo własnych teledysków czy film "Doppelherz". Przy okazji maluje, pisze książki - nie może narzekać na brak zajęć, których, jak widać, jest coraz więcej. 

W zeszłym miesiącu pisaliśmy o "Nowym papieżu" - kontynuacji popularnego serialu HBO "Młody papież", w której Jude'a Law jako odtwórcę głównej roli zastąpi John Malkovich. U boku obu panów gościnnie pojawią się Sharon Stone i właśnie Marilyn Manson.

Więcej o: