Dzięki wtyczce do przeglądarki możesz oglądać Netfliksa w pracy. Będzie wyglądać jak wideokonferencja

Google Chrome to przeglądarka, w której możecie zainstalować specjalną wtyczkę umożliwiającą oglądanie w pracy seriali. Sprawi, że będzie to wyglądać jak wideokonferencja. Przy czym robicie to na własną odpowiedzialność.
Zobacz wideo

Google Chrome wychodzi na przeciw potrzebom swoich użytkowników, którzy nie potrafią się powstrzymać od oglądania Netfliksa w pracy. Specjalnie dla nich powstało rozszerzenie, które zamaskuje widok serialu w fałszywej wideokonferencji - rozwiązanie idealne dla tych, którzy faktycznie w ten sposób pracują, i chcą to wykorzystać w niecnych celach.

>>Meghan Markle oczywiście zabraknie w finale "Suits". Wiemy, jak twórcy rozwiążą ten problem<<

Netflix w pracy? To już nie kłopot

Podkreślmy najpierw, że oglądanie Netfliksa w czasie pracy może się źle dla was skończyć i niekoniecznie jest najlepszym pomysłem. Jeśli chcecie to robić, musicie być przygotowani na potencjalne konsekwencje. Niemniej wtyczka, dzięki której można ze spokojem oglądać seriale w biurze nazywa się Netflix Hangouts i można ją pobrać za darmo na tej podstronie. Opis produktu brzmi tak:

To rozszerzenie sprawi, że będziesz wyglądać na uczestnika wideokonferencji, kiedy tak naprawdę oglądasz Netfliksa.

Netflix Hangouts to pierwsza sieciowa wtyczka umożliwiająca bezpieczne oglądanie Netfliksa w pracy. (..) Jest prosta w użytku:

1) Wejdź na Netflix i zacznij oglądać wybrany serial.
2) Kliknij ikonę naszej wtyczki i pojawi się widok widoerozmowy.
3) Oglądaj Netfliksa.

Sprawdziliśmy, faktycznie obsługa tego dodatku jest banalnie prosta. Dodajmy, że wtyczkę wyłącza się ponownym kliknięciem w ikonkę Hangouts.

>>Czy [SPOILER] naprawdę zginął w "Stranger Things 3"? Twórcy serialu komentują<<

Przy czym uprzedzamy, że rozwiązanie nie jest w pełni idealne. Po pierwsze - nie możecie oglądać filmów z napisami - rzucają się w oczy. Po drugie - widok skaluje się w zależności od wymiarów monitora, którego używacie i czasem ucina górną część ekranu. Może się nagle okazać, że rozmawiacie z człowiekiem bez głowy. Po trzecie, i najważniejsze, wystarczy spojrzeć na pasek z kartami w przeglądarce, żeby zobaczyć nazwę Netflix.

Widok poglądowyWidok poglądowy Netflix Hangouts

Żeby tego uniknąć, należy włączyć tryb pełnoekranowy. No i w miniaturze, która pokazuje, kto prowadzi rozmowę z naszego komputera jest łysy pan z brodą - lepiej, żeby nikt nie przyglądał się dokładnie waszemu ekranowi, zwłaszcza jeśli macie np. bujną blond czuprynę.

Oczywiście wiemy, że oglądanie seriali w pracy jest, delikatnie mówiąc naganne, ale w tym miesiącu oferta Netfliksa naprawdę jest bogata w różne propozycje. 

>>"Stranger Things 3" pobiło rekord oglądalności Netfliksa. Trwało to tylko kilka dni<<

Więcej o: