"Wiedźmin". Jest zdjęcie Płotki. Producentka radzi: "Przyjrzyjcie się bardzo uważnie"

Twórcy serialu "Wiedźmin" pokazują coraz więcej szczegółów dotyczących produkcji powstającej dla Netfliksa. Tym razem pojawiło się zdjęcie Geralta (Henry Cavill) dosiadającego Płotki. Producentka Lauren S. Hissrich postanowiła przy okazji zwrócić uwagę na pewien szczegół.
Zobacz wideo

Płotka to imię, które w powieściach Andrzeja Sapkowskiego Geralt nadawał wszystkim swoim koniom. Konia (a właściwie klaczy) nie mogło zabraknąć także w produkcji Netfliksa. 

"Wiedźmin" - tak w serialu będzie wyglądała Płotka

Pierwsze zdjęcie pojawiło się na profilach w mediach społecznościowych Netfliksa:

 

Trochę inne wrzuciła także na swojego Twittera producentka serialu Lauren S. Hissrich, która nazwała Płotkę "najlepszym przyjacielem" serialowego Wiedźmina. Doradziła również fanom czekającym na premierę, aby uważnie przyjrzeli się temu zdjęciu.

I rzeczywiście, kiedy przyjrzymy się mu z bliska, widać coś, co najprawdopodobniej jest rękojeścią drugiego miecza Geralta, którego na poprzednich oficjalnych zdjęciach fani się nie dopatrzyli i o którym mocno w związku z tym dyskutowali:

WiedźminWiedźmin Netflix

"Wiedźmin". Geralt w serialu Netfliksa ma jeden miecz, a nie dwa jak w grze. I to się nie podoba ludziom >>

Żeby zobaczyć Geralta i Płotkę w akcji będziemy musieli jeszcze trochę poczekać - prawdopodobnie pojawią się zwiastunie, na który już od dawna czekamy. Być może twórcy pokażą go po raz pierwszy podczas Comic Con w San Diego, gdzie mają spotkać się z fanami 19 lipca. Czy potwierdzą wtedy plotki o grudniowej dacie premiery? A może je zdementują? Dowiemy się już za kilkadziesiąt godzin.

Netflix pokaże swojego "Wiedźmina", a fani swojego. Jest zwiastun i data premiery >>

"Saga o Wiedźminie" dostępna jest w formie e-booków w Publio.pl >>

Więcej o: