"Wiedźmin". Maciej Musiał nie został wycięty ze zwiastuna serialu. Pojawia się nawet dwa razy

Żartowano, że Maciej Musiał w "Wiedźminie" od Netfliksa zostanie wycięty z serialu albo zagra zwłoki wiszące na płocie. Nic z tych rzeczy. Dziennikarze portalu naEKRANIE doszukali się naszego rodaka nawet w trailerze - i to w dwóch scenach.
Zobacz wideo

W "Wiedźminie" Maciej Musiał wcielił się w rolę sir Lazlo. To całkowicie nowa postać, która nie pojawia się ani w książkach Sapkowskiego, ani w grach CD Projekt Red. Ze zwiastuna można wywnioskować, że sir Lazlo będzie powiązany z Ciri, bo Musiała można się dopatrzeć właśnie w scenach związanych z przybraną córką Geralta. 

"Wiedźmin". Producentka Lauren Hissrich zdradza: To zdecydowanie będzie serial dla dorosłych >>

"Wiedźmin". Maciej Musiał w pełnym uzbrojeniu na ratunek Ciri

Portal naEKRANIE przeanalizował zwiastun "Wiedźmina" scena po scenie. Dziennikarze wyszli naprzeciw widzom narzekającym, że w serialu Netfliksa jest za mało słowiańskich akcentów i doszukali się kogoś, kto spełnia ich wymagania. Grany przez Macieja Musiała sir Lazlo jest wyraźnie dostrzegalny najpierw w zbiorowym ujęciu na zamku w Cintrze, stojąc na czele rycerzy.

Maciej Musiał w 'Wiedźminie'Maciej Musiał w 'Wiedźminie' kadr ze zwiastuna 'Wiedźmina'/Netflix

Chwilę później widzimy Musiała w scenie podczas oblężenia Cintry przez siły z Nilfgaardu. Umierająca Calanthe, babka Ciri, każe dziewczynce odnaleźć Geralta z Rivii. Rycerz w pełnym uzbrojeniu stoi za Ciri, trzymając niebieski płaszcz. Zaraz potem Dziecko Niespodzianka biegnie w nim przez las. W powieści Sapkowskiego Ciri uprowadził nilfgaardzki rycerz Cahir - czy twórcy serialu zamienili go zatem na, jak się wydaje, przyjaciela dworu?

Maciej Musiał w 'Wiedźminie'Maciej Musiał w 'Wiedźminie' kadr z serialu 'Wiedźmin'/Netflix

Na szczegóły dotyczące postaci granej przez Macieja Musiała najprawdopodobniej poczekamy do samej premiery serialu. Netflix nie potwierdził jeszcze dokładnej daty, ale coraz szerzej mówi się o nadchodzącym grudniu. 

"Wiedźmin". Kiedy będzie premiera serialu Netfliksa? Poszedł kolejny przeciek od ekipy >>

Książki o Wiedźminie w formie e-booków są dostępne w Publio.pl >>

Więcej o: