Steve Harrington rusza na podbój świata muzyki. Aktor Joe Keery ze "Stranger Things" wydał pierwszy singiel

Steve Harrington to bohater wielu talentów: nieźle sobie radzi za ladą lodziarni, jest świetnym opiekunem, a kiedy trzeba, umie zawalczyć o swoje na różne sposoby. Okazuje się, że grający Steve'a Joe Keery ma w zanadrzu jeszcze jedną umiejętność, której nie ujawnił w "Stranger Things". Aktor pochwalił się debiutancką piosenką.
Zobacz wideo

Joe Keery, odtwórca roli Steve'a Harringtona z uwielbianego serialu "Stranger Things", pokazał, że ma poważne zadatki na muzykaAktor za pośrednictwem Instagrama udostępnił okładkę premierowego singla "Roddy", który wydał pod pseudonimem Djo. Na okładce Keery prezentuje wąs godny Krzysztofa Krawczyka, ale muzycznie to kompletnie inne klimaty

"Stranger Things 3". Mało brakowało, żeby Dustin nie zaśpiewał "NeverEnding Story" >>

Joe Keery ze "Stranger Things" został wokalistą. Można posłuchać jego singla

Jak podaje portal NME, dla Keery'ego muzyka nie jest nowym rewirem. Był członkiem chicagowskiego zespołu Post Animal, ale opuścił grupę przed wydaniem jej debiutanckiego albumu w 2018 roku. Jako artysta solowy zwraca się w stronę psychodelicznego popu, w którym słychać inspiracje latami 70. i 80. Steve'owi Harringtonowi chyba by się spodobało - sprawdźcie sami:

 

Trzeci sezon "Stranger Things" zrobił absolutną furorę

W 3. sezonie serialu "Stranger Things" postać grana przez Keery'ego po raz kolejny znalazła się w samym środku walki pomiędzy równoległymi, niemożliwymi do pogodzenia rzeczywistościami. Nową odsłonę hitowej produkcji w ciągu czterech dni od premiery w całości obejrzało ponad 18 milionów osób, a liczba wszystkich użytkowników Netfliksa, którzy zaczęli oglądać, wynosi prawie 41 mln. 

"Stranger Things 3" pobiło rekord oglądalności Netfliksa. Trwało to tylko kilka dni >>

Więcej o: