"Wiedźmin". Czy na wzór gry w serialu pojawi się nagi Geralt w wannie? Producentka komentuje

Fani gier studia CD Projekt Red nadal liczą, że chociaż twórcy zarzekają się, że bazują wyłącznie na książkach, to w serialu zostaną zawarte elementy komputerowego świata Wiedźmina. Producentka Lauren Hissrich ostatnio zasugerowała, że na ekrany być może trafi słynna ledwie cenzuralna scena z gry "Wiedźmin 3: Dziki Gon".
Zobacz wideo

"Wiedźmin 3: Dziki Gon" należy do najgłośniejszych gier ostatnich lat. Grały w nią miliony osób na całym świecie, a wiele z nich dowiedziało się o sadze Andrzeja Sapkowskiego właśnie dzięki produkcji studia CD Projekt Red. Nic zatem dziwnego, że miłośnicy gamingu bardzo chcieliby zobaczyć komputerową rzeczywistość przeniesioną na ekrany. Lauren Hissrich, producentka serialu "Wiedźmin", dała im nadzieję na zobaczenie sceny z "Dzikiego Gonu", obok której nie sposób przejść obojętnie.

"Wiedźmin". Producentka Lauren Hissrich zdradza: To zdecydowanie będzie serial dla dorosłych >>

Lauren Hissrich: W pierwszym sezonie "Wiedźmina" jest wanna

Jedno z ujęć otwierających "Wiedźmina 3: Dziki Gon" przedstawia kąpiącego się Geralta. Żeby go pospieszyć, Yennefer wpuszcza do wody nieprzyjemnego skorupiaka. Kiedy półnagi wiedźmin wyłania się z wanny, możemy w detalu zobaczyć jego blizny. Pozbawiona ubrań jest także występująca w scenie Yennefer, która wyleguje się, czytając księgę. Cała sytuacja stała się bardzo popularna wśród internautów i przerobiono ją na wszelkie możliwe sposoby. Możecie ją obejrzeć poniżej:

 

Portal io9 zapytał Lauren Hissrich, czy możemy liczyć na to, że serial "Wiedźmin" otrzyma własną scenę łazienkową. Producentka tajemniczo odpowiedziała:

W tym sezonie jest wanna. Nie powiem wam, kto w niej jest, ale na pewno będzie wanna. 

Hissrich doskonale wie, jak zwiększyć napięcie. Na pytanie o to, co zachęci do obejrzenia serialu fanów serii gier, która w wielu krajach na świecie jest zdecydowanie bardziej popularna niż książki, współtwórczyni produkcji Netfliksa stwierdziła:

Myślę, że ludzie, którzy naprawdę kochają gry, pokochają też serial. Trzeba po prostu otworzyć się na to, by postrzegać to jako podróż, którą po prostu się ogląda w przeciwieństwie do bycia za nią odpowiedzialnym. Myślę, że to będzie wyzwanie dla niektórych ludzi. Mi też jest trudno nie mieć poczucia, ze kontroluję absolutnie wszystko. 

Wszyscy mamy zatem powody, aby czekać na premierę serialu. Daty nadal nie sprecyzowano, ale najprawdopodobniej będzie to grudzień tego roku. 

"Wiedźmin". Jaskier na pewno pojawi się w serialu i zachowa polskie imię >>

Książki z "Sagi o Wiedźminie" są dostępne w formie e-booków w Publio.pl >>

Więcej o: