Premiery w HBO na sierpień 2019 - "Prawi Gemstonowie", "Los Espookys" i "Na cały głos" [LISTA]

Premiery w HBO na sierpień 2019 to m.in. seriale komediowe "Prawi Gemstonowie" z Johnem Goodmanem i "Los Espookys" oraz miniserial "Na cały głos" z Russellem Crowem w roli głównej.

Serial HBO "Prawi Gemstonowie" to komedia, której głównymi bohaterami są członkowie sławnej rodziny teleewangelistów. Kultywują długą tradycję dewiacji, chciwości i działalności charytatywnej – wszystko oczywiście w imię wyższych wartości.

Zobacz wideo

Głowę rodziny gra John Goodman, a obok niego występują m.in. - Danny McBride jako Jesse, który stara się iść w ślady ojca, Adam Devine ("Pitch Perfect") jako pseudo-hipster Kelvin, na każdym kroku utrudniający bratu życie oraz Edi Patterson ("Wicedyrektorzy") jako Judy, potajemnie mieszkająca z narzeczonym i marząca o uwolnieniu się od rodziny. Premiera serialu, którego twórcą jest Danny McBride, jest zaplanowana 19 sierpnia w HBO i HBO GO.

Inna ciekawa propozycja to "Los Espookys" opowiadający o grupie przyjaciół, którzy postanawiają zarobić, wykorzystując swoje zamiłowania do horrorów. Pogodny i naiwny miłośnik kina grozy Renaldo wpada na niecodzienny pomysł na biznes - postanawia zapewnić horror w prawdziwym życiu osobom, które tego potrzebują. Pierwszy odcinek HBO pokaże 23 sierpnia w HBO 3.

"Na cały głos" to z kolei historia nieżyjącego już Rogera Ailesa,  wieloletniego szefa stacji Fox News, który był jedną z najbardziej wpływowych postaci świata amerykańskich mediów i polityki. W produkcji występują m.in. Russel Crowe i Naomi Watts. Premiera pierwszego odcinka 2 sierpnia w HBO.

Premiery w HBO na sierpień 2019 - seriale [LISTA]

"Pionier" - serial dokumentalny HBO Europe o Jesúsie Gilu - jednej z najbardziej fascynujących i kontrowersyjnych postaci hiszpańskiego życia publicznego ostatnich dekad (1 sierpnia, HBO)

"Na cały głos" - Russell Crowe jako nieżyjący już Roger Ailes (2 sierpnia, HBO)

"Godzina Policyjna" - grupa amatorów z całego świata bierze udział w nielegalnym nocnym wyścigu ulicznym, aby uciec od ograniczeń i zacząć nowe życie (11 sierpnia, HBO3)

"Sukcesja II" - sezon serialu HBO przedstawiającego historię amerykańskiej rodziny kontrolującej jedną z największych korporacji mediowych na świecie (12 sierpnia o 3:00 rano, powtórka o 20:10, HBO)

"Prawi Gemstonowie" - Danny McBride jako syn popularnego telewizyjnego kaznodziei, który pragnie rozwinąć imperium zbudowane przez ojca (19 sierpnia, HBO)

"Snowfall III" - trzeci sezon serialu o narkotykowej epidemii, która paraliżowała życie Los Angeles w latach osiemdziesiątych i miała ogromny wpływ na kulturę miasta (20 sierpnia, HBO)

"Los Espookys" - serial komediowy pokazujący perypetie miłośnika horrorów i jego znajomych, którzy mają niecodzienny pomysł na biznes (23 sierpnia, HBO3)

"Gracze V" - piąty sezon serialu HBO o ekscytującym życiu byłych i obecnych gwiazd futbolu amerykańskiego (26 sierpnia, HBO)

"Owieczki Boże" - mroczna opowieść o trzech, mieszkających na odległej wyspie zakonnicach i niechcianym gościu, który wkracza w ich życie i zmienia je raz na zawsze (30 sierpnia, HBO)

Więcej o: