"Orange Is The New Black" - sezon 7 już jest. Netflix przypomina, co doprowadziło do takiego finału

"Orange Is The New Black" wraca - sezon 7 już jest dostępny. W ciągu sześciu serii wiele się wydarzyło. Czy da się to opowiedzieć w 5 minut? Netflix podjął taką próbę.

Jak zapowiada Netflix, w ostatnim sezonie "Orange Is The New Black" dziewczyny z Litchfield wspólnie dochodzą do wniosku, że więzienie odmieniło ich życie na zawsze.

Netflix żegna "Orange Is The New Black" po siedmiu seriach

Piper próbuje odnaleźć się na wolności, podczas gdy życie w więzieniu Maxie, skorumpowanym i niesprawiedliwym jak nigdy przedtem, toczy się dalej. Przyjaźń Taystee z Cindy staje pod znakiem zapytania, kiedy zaczyna grozić jej dożywocie. Gloria i jej kuchnia muszą zmierzyć się z brutalną prawdą o nowym strumieniu zysków Polyconu. Cała reszta trwa w pogoni za marzeniami lub narkotykami i zmaga się z rzeczywistością, w której przyszło im żyć.

Zobacz wideo

"Orange Is The New Black" to produkcja, która zadebiutowała w 2013 roku i szybko stała się jednym z popularniejszych tytułów na Netfliksie. Zdobyła sześć nominacji do Złotych Globów, a Uzo Aduba dwukrotnie odebrała za swoją rolę (wciela się w Suzanne "Crazy Eyes" Warren) statuetkę Emmy. 

W serialu główną rolę, skazanej za przemyt narkotyków Piper Chapman, gra Taylor Schilling, a w obsadzie znalazły się także m.in. Kate Mulgrew jako Galina "Red" Reznikow, Danielle Brooks jako Tasha "Taystee" Jefferson,  Dascha Polanco jako Dayanara Diaz i Laura Prepon jako Alex Vause.

Więcej o: