"Zabiłam go!". Beata Kozidrak wyśpiewała swoją winę w spocie "Orange Is The New Black" Netflixa

Beata Kozidrak dołączyła do Magdy Gessler i wystąpiła w najnowszym spocie promującym serial Netflixa "Orange Is The New Black". W reklamie polska wokalistka stara się przekonać do siebie pozostałe więźniarki.
Zobacz wideo

Z okazji zakończenia produkcji "Orange Is The New Black" Netflix udostępnił specjalny spot promocyjny z udziałem Beaty Kozidrak. Popularny serial zakończy się po pięciu latach na siedmiu sezonach produkcji.

Beata Kozidrak śpiewa "Lola, Lola" w spocie promującym "Orange Is The New Black" Netflixa

W najnowszym spocie promocyjnym wystąpiła Beata Kozidrak, która trafia do żeńskiego zakładu karnego. Nowa więźniarka próbuje przekonać do siebie pozostałe bohaterki. Na pytania współoskarżonych odpowiada wersami swojej piosenki "Lola, Lola". Wcześniej w polską promocję "Orange Is The New Black" zaangażowana została Magda Gessler, która próbowała przeprowadzić "Kuchenne Rewolucje" w zakładowej stołówce.

"Orange Is The New Black" to serial Netflixa opowiadający historię osadzonych w zakładzie karnym dla kobiet w Nowym Jorku. Główną bohaterką jest Piper Chapman, która zostaje skazana na 15 miesięcy więzienia za przestępstwo sprzed 10 lat. Kobieta przyłapana została z walizką pieniędzy za transakcje narkotykowe przeprowadzone przez jej byłą dziewczynę.

Produkcja oparta jest na wspomnieniach spisanych przez Piper Kerman pod tym samym tytułem. Zakończyła się na siódmym sezonie, który niedawno udostępniony został na platformie streamingowej Netflix

Więcej o: