Piotr Stramowski gra w "Ultraviolet 2.0". "Widzowie pierwszej części będą zwaleni z nóg"

Z Piotrem Stramowskim spotkaliśmy się w trakcie sesji fotograficznej promującej drugi sezon polskiego serialu AXN "Ultraviolet". Aktor opowiedział nam o swoim bohaterze, który dopiero się pojawi i zapewnił, że widzów w najnowszym sezonie czeka gigantyczna niespodzianka.

"Ultraviolet" to produkcja stacji AXN. W pierwszym sezonie serialu kryminalnego poznaliśmy Olę Serafin, która z powodów osobistych wraca z Londynu do rodzinnej Łodzi. Tam jest świadkiem dziwnego wypadku, w którym ginie młoda kobieta. Kiedy policja uznaje, że to było samobójstwo, dziewczyna postanawia wziąć sprawy w swoje ręce i sama ustalić przyczynę dramatycznej śmierci. Tak poznaje pozostałych członków amatorskiej grupy detektywistycznej "Ultraviolet" - za pomocą najnowszych technologii grupa rozwiązuje zawikłane zagadki kryminalne, z którymi policja nie daje sobie rady.

W obsadzie pierwszego sezonu wystąpili m.in. Marta Nieradkiewicz, Agata Kulesza, Sebastian Fabijański, Bartłomiej Topa czy Michał Żurawski. Teraz do tej grupy dołączył także Piotr Stramowski, który ponownie wcieli się w policjanta - Jakuba Szeląga. Spotkał się z nami w trakcie sesji zdjęciowej promującej "Ultraviolet 2.0" i zdradził kilka smaczków. Aktor obiecał nam dużą niespodziankę:

Zobacz wideo

Pierwszy sezon "Ultravioletu" widzowie mogli oglądać na AXN w październiku 2017 roku. Rok później w wakacje serial trafił do biblioteki Netfliksa, a w tym roku prawa do emisji nabyła także telewizja Polsat - 30 lipca pokazano tam pierwszy z 10 odcinków. W kwietniu tego roku okazało się, że powstanie także druga seria - obecnie trwają prace na planie w Łodzi. Efekty pracy ekipy będziemy mieli okazję zobaczyć już jesienią tego roku. A z tego co nam powiedział Piotr Stramowski - będzie warto.  

Więcej o: