Gwiazdy "Stanger Things" próbują przywitać się po polsku. Netflix udostępnił nagranie

Serialowi Mike i Lucas ze "Stranger Things", byli na Openerze, by odpowiedzieć polskim fanom na nurtujące ich pytania. Spotkanie z aktorami zostało nagrane i wrzucone na oficjalny profil serialu.
Zobacz wideo

"Stranger Things" to oryginalny serial Netfliksa, który platforma opublikowała w 2016 roku. Niedawno premierę miała 3 seria a odtwórcy głównych ról, wyruszyli w trasę promocyjną serialu. Na to fani czekali od dłuższego czasu, bo mimo kolejnych nowości Netfliksa, "Stranger Things" nadal pozostaje w czołówce produkcji ich studia.

"Stranger Things" na Openerze

Finn Wolfhard i Caleb McLaughlin, czyli aktorzy grający Lukasa i Mike’a, w ramach swojego tournée, odwiedzili polski festiwal Opener w Gdyni. Na okazję ich przyjazdu, zrekonstruowano tam salon gier, w którym bohaterowie "Strager Things" często przesiadywali.

Dla młodych aktorów wyzwaniem okazało się wypowiedzenie słówka "cześć". Przed wyjściem na scenę długo ćwiczyli trudny dla nich łamaniec językowy, myląc "cześć" z angielskim słówkiem "chest" (ang. klatka piersiowa). Jednak gdy wyszli na scenę, poszło im lepiej niż się spodziewali.

 

Ze spotkania Q&A z fanami "Stranger Things" Caleb i Finn wynieśli cenną naukę polskiej wersji "hi" i dużo dobrych wspomnień, jak zapewniają na filmie wrzuconym na oficjalny profil serialu na serwisie YouTube.com.

 

Książki ze świata "Stranger Things" dostępne są w formie e-booków w Publio.pl >>

Więcej o: