Niespodzianka dla fanów "Wiedźmina". Henry Cavill wystąpi nie tylko w serialu Netfliksa, ale również w grze CD Projekt

Premiera serialu "Wiedźmin", który pokaże Netflix, jest zaplanowana na koniec roku. W czasie oczekiwań na pierwszy odcinek możemy zobaczyć jak będzie wyglądał Henry Cavill jako Geralt z Rivii, grając w grę produkcji CD Projekt. Jak to możliwe?
Zobacz wideo

Wszystko dzięki jednemu z komputerowych wyjadaczy, ukrywającemu się pod pseudonimem.

Wiedźmin - Henry Cavill w grze CD Projekt

Niedawno został opublikowany darmowy dodatek do gry (tzw. mod), który został stworzony przez anonimowego autora kryjącego się pod pseudonimem Adnan4444. Mod, który może ściągnąć każda osoba, mająca "Wiedźmina 3", podmienia wizerunek Geralda stworzonego przez twórców gry na takiego przypominającego Henry’ego Cavilla.

Czy intencją twórcy moda było oswojenie przeciwników Henry’ego Cavilla z nową wersją Geralda? Nie wiadomo, ale możliwe jest to po prostu dzieło fana aktora dla tych, którzy tak jak on uważają, że Cavill świetnie nadaje się do roli.

Bezpłatny mod można pobrać na serwisie Nexus Mods.

 Netflix robi serial na podstawie książek, nie gry

Na całym świecie jest wielu fanów gry, niektórzy nie zgadzali się z wyborem Henry’ego Cavilla na głównego bohatera serialu. Nie pasował on wielu osobom do postaci, jaką znali z produktu CD Project. Netflix odpierał zarzuty tłumacząc, że serial nie jest inspirowany serią gier, ale książkami Sapkowskiego. Można założyć, że Adnan4444 "pogodził" wszystkie strony konfliktu?

 

"Wiedźmin", który często jest kojarzony z grą, to przede wszystkim seria książek autorstwa Andrzeja Sapkowskiego. Saga opowiada o Geraldzie z Rivii, który na życie zarabia walcząc z potworami. Na podstawie powieści polskie studio CD Project, stworzyło serie gier o tej samej nazwie. Trzecia część zatytułowana "Wiedźmin 3 Dziki Gon" została najbardziej utytułowaną grą komputerową w historii.

Więcej o: