"39 i pół tygodnia". Stary hit TVN-u wraca na antenę. Co wiemy o nowej odsłonie serialu?

Serial "39 i pół" z Tomaszem Karolakiem w roli głównej był emitowany w 2009 roku. 10 lat później popularna produkcja wraca jako "39 i pół tygodnia", a historia niedojrzałego Darka przybiera zły obrót.
Zobacz wideo

"39 i pół tygodnia" to kontynuacja historii o Darku Jankowskim, który mimo swojego wieku dalej zachowuje się jak nastolatek. Gdy 10 lat temu TVN emitował serial "39 i pół", widzowie pokochali jego bohaterów, a produkcja była dwukrotnie nominowana do Telekamer.

O czym będzie kontynuacja "39 i pół" z Tomaszem Karolakiem w roli głównej?

Serial będzie miał trochę inny charakter niż poprzednia odsłona. Tym razem historia będą bazować na czarnym humorze. Główny bohater, Darek Jankowski, dowiaduje się, że ma guza mózgu i będzie sobie próbował poradzić z diagnozą na swój własny, niecodzienny sposób.

Tym widzom, którzy nie oglądali "39 i pół", przypominamy, o czym była popularna produkcja TVN-u. Serial "39 i pół" przedstawiał historię Darka Jankowskiego (Tomasz Karolak), który mimo że zaraz ma skończyć 40 lat, to ciągle zachowuje się jak nastolatek. Uwielbia punka, żużel i nie myśli za dużo o innych. Gdy tuż przed okrągłymi urodzinami dopada go kryzys wieku średniego, postanawia zmienić swoje chaotyczne życie. Porzuca swoją kochankę i próbuje odbudować związek z byłą żoną (Daria Widawska) i relacje z ich 17-letnim synem Patrykiem (Alan Andersz). 

 

"39 i pół tygodnia". Obsada 

W kontynuacji "39 i pół" zagrają aktorzy ze starej ekipy, którzy razem z Tomaszem Karolakiem przedstawią dalsze losy Darka Jankowskiego. W głównych rolach wystąpią: Daria Widawska (Anka), Alan Andersz (Patryk), Magdalena Lamparska (Marta), Łukasz Konopka (Piotr), Monika Krzywkowska (Ewa), Sandra Drzymalska (Karola), Marina Łuczenko-Szczęsna (Amanda), Maja Seklecka (Zosia), Cezary Kosiński (Abażur), Krzysztof Banaszyk (Korba), Antoni Królikowski (Zielu), Wojciech Mecwaldowski (Stanisław), Dorota Deląg (Kaśka) i Franek Paleolog (Franek).

"39 i pół tygodnia". Kiedy będzie premiera? 

Nowe odcinki serialu będzie można oglądać od 8 września na antenie TVN w każdą niedzielę. Emisja jest zaplanowana na 21.30, a epizodów najprawdopodobniej będzie 13 - tak jak w poprzedniej serii. 

Więcej o: