Netflix prezentuje "El Camino" - zobacz zwiastun kontynuacji serialu "Breaking Bad"

Netflix udostępnił pierwszy zwiastun filmu "El Camino: A Breaking Bad Movie". Już w październiku tego roku poznamy kontynuację historii jednego z bohaterów serialu, Jessego Pinkmana.
Zobacz wideo

Jesse Pinkman będzie głównym bohaterem filmu "El Camino: A Breaking Bad Movie", którego produkcją zajęła się platforma streamingowa Netflix. 25 sierpnia podczas imprezy D23 Disneya producent udostępnił pierwszy zwiastun filmu opartego na kontynuacji jednego z najbardziej popularnych seriali telewizyjnych.

"El Camino: A Breaking Bad Movie" już 11 października na Netflixie

"El Camino: A Breaking Bad Movie" pojawi się na Netfliksie już 11 października 2019 roku. W zwiastunie widzimy jednego z przyjaciół Pinkmana - Skinny'rgo Pete'a (w tej roli Charles Baker), który przesłuchiwany jest przez policyjny wydział narkotykowy (DEA). Dawny współpracownik głównego bohatera nie chce zdradzić, gdzie obecnie przebywa jego przyjaciel.

Jesse Pinkman (którego gra Aaron Paul) jako jedyny przeżył akcję odwetową chemika i barona narkotykowego Waltera White'a. W ostatnim odcinku sezonu widzimy, jak Pinkman ucieka samochodem White'a z miejsca, gdzie był przetrzymywany przez inną grupę przestępczą, która zmuszała go do produkcji metamfetaminy. Główny bohater, Walter White, zmarł w wyniku odniesionych podczas strzelaniny ran.

"Breaking Bad" jednym z najbardziej popularnych seriali Netflixa

Film "El Camino" ma być kontynuacją wydarzeń, jakie znane są widzom z finałowego sezonu serialu "Breaking Bad". Na stronie Netfliksa czytamy: "El Camino: A Breaking Bad Movie" ponownie połączy fanów z Jesse'em Pinkmanem. Niedługo po jego dramatycznej ucieczce z niewoli, Jesse musi pogodzić się ze swoją przeszłością, aby mieć jakąkolwiek nadzieję na przyszłość.

Film został stworzony przez Vince'a Gilligana, który odpowiadał także za reżyserię oryginalnego serialu "Breaking Bad". Film wyprodukowany został przez Aarona Paula, Marka Johnsona, Melissę Bernstein, Charlesa Newirtha i Diane Mercer we współpracy z Sony Pictures Television. Wszystkie produkcje, które nawiązują do "Breaking Bad", do tej pory spotykają się z ogromnym zainteresowaniem widzów. Jednym z nich jest serial Netflixa "Better Call Saul", którego pierwszy odcinek obejrzało w jednym czasie aż siedem milionów widzów. "Breaking Bad" obok takich produkcji jak "Przyjaciele" i "Chirurdzy", jest jednym z najchętniej oglądanych seriali na Netfliksie.

Więcej o: