"Dom z papieru". Netflix przywrócił sceny z Neymarem. W których odcinkach oglądać piłkarza?

Brazylijski piłkarz Neymar pojawił się gościnnie w dwóch odcinkach trzeciego sezonu "Domu z papieru". Netlix postanowił jednak wyciąć zawodnika PSG po tym, jak został oskarżony o gwałt. Teraz jednak, kiedy zarzuty zostały oddalone, serwis ponownie dodał sceny z Neymarem do produkcji. W których odcinkach występuje?
Zobacz wideo

Na chwilę przed premierą trzeciego sezonu "Domu z papieru" Neymar został oskarżony o gwałt na brazylijskiej modelce. Z tego powodu Netflix postanowił usunąć sceny z udziałem piłkarza. Pod koniec lipca 2019 roku rzecznik Prokuratury Generalnej w Sao Paulo potwierdził, że zarzuty wobec brazylijskiego piłkarza zostały oddalone, a sprawa przeciwko niemu zamknięta.

Netflix wyciął Neymara z "Domu z papieru" - teraz uaktualniono odcinki z udziałem piłkarza

Z tego powodu Netflix zdecydował się ponownie domontować sceny z Neymarem. Piłkarz pojawia się w dwóch epizodach. W szóstym odcinku pojawia się dokładnie w 3:48 minucie, a w odcinku ósmym w 1:59 minucie. Neymar wcielił się w rolę zakonnika w klasztorze, gdzie przebywają główni bohaterowie produkcji, w tym m.in. Profesor i Berlin.

"Dom z papieru" to hiszpański serial, który podbił serca publiczności w 2017 roku. Na samym początku transmitowany był przez iberyjską telewizję Antena 3. Później prawa do serialu wykupił Netflix - wtedy też serial został podzielony na dwa sezony składające się z 45-minutowych odcinków. Trzeci sezon, wyprodukowany już przez Netflixa, bije rekordy popularności w serwisie - po siedmiu dniach od premiery serial ten obejrzało 34 milionów widzów. W najnowszym sezonie bohaterowie ponownie spotykają się, by uratować jednego z nich, który trafił w ręce policji. W tym celu realizują jeszcze bardziej zuchwały plan kradzieży.

Więcej o: