"Mr. Robot 4". Finałowy sezon serialu z Ramim Malekiem ma już pierwszy zwiastun i datę premiery

Nagrodzony Złotym Globem serial "Mr. Robot" powraca. Czwarty sezon hitowej produkcji, którego akcja rozegra się w Święta Bożego Narodzenia w 2015 roku, będzie dostępny od października.

- To jest niekończąca się wojna. To, co masz zamiar zrobić, po prostu przekracza wszelkie granice - mówi do Elliota (Rami Malek) Mr. Robot (w tej roli Christian Slater). - Na to chyba już trochę za późno, nie sądzisz? - odpowiada mu główny bohater. Tak kończy się zwiastun finałowego sezonu serialu "Mr. Robot". Od 2015 roku wyprodukowano już jego trzy odsłony, a na jesień premierę będzie mieć czwarta. 

Święta tym razem nie będą wesołe. Pierwszy trailer "Mr. Robot 4" wygląda obiecująco 

Niedawno do sieci trafił trailer zapowiadający ostatni sezon "Mr. Robota". Akcja serialu będzie się rozgrywać w okolicach Bożego Narodzenia w 2015 roku. W zwiastunie jednoznacznie widać, że podczas tych świąt poleje się sporo krwi. 

Zobacz wideo

6 października fani "Mr. Robot" będą mogli poznać kontynuacje losów bohaterów ulubionego serialu. Nowy sezon ma mieć 13 odcinków i zakończyć wszystkie wątki poruszone w poprzednich odsłonach. Jak zwykle można się spodziewać emocji na najwyższym poziomie. Jeden z fanów serialu napisał w komentarzu do trailera:

Jeżeli nawet Mr. Robot uważa, że Elliot przekracza jakieś granice, to wiadomo, że sprawy zaszły o wiele za daleko.

O czym opowiada serial "Mr. Robot"?

Dla tych, którzy nie znają produkcji USA Network, przypominamy w skrócie fabułę pierwszego sezonu. "Mr. Robot" to serial dramatyczny opowiadający historię Elliota Aldersona (granego przez Ramiego Maleka), młodego programisty, który cierpi na fobię społeczną. Mężczyzna, który na co dzień zajmuje się systemami bezpieczeństwa, spotyka tajemniczego Mr. Robota (Christian Slater). Haker kryjący się pod pseudonimem chce zniszczyć korporacyjną Amerykę, a Elliot postanawia mu w tym pomóc.

Rami Malek za rolę Elliota zdobył w 2016 roku Złoty Glob dla najlepszego aktora dramatycznego. Podczas tegorocznych rozdań Złotych Globów i Oscarów Malek zabrał do domu wyróżnienia za główną rolę w filmie "Bohemian Rhapsody" o Freddiem Mercurym, liderze zespołu Queen.

Więcej o: