Papież na plaży otoczony młodymi kobietami? Tylko w wersji Jude'a Lawa. Jest zwiastun serialu HBO "Nowy Papież"

W Watykanie z wyobraźni Paolo Sorrentino zaszły wielkie zmiany. Kardynałowie właśnie wybrali nową głowę Kościoła, a były papież w tym czasie przechadza się po plaży w samej bieliźnie i pręży muskuły. Tak HBO zapowiada serial "Nowy Papież", kontynuację przebojowego "Młodego Papieża".

Habemus papam! Do Watykanu już niedługo zawita "Nowy Papież" - będzie to John Malkovich we własnej osobie. HBO pokazało pierwszy, niezdradzający zbyt wiele trailer drugiej odsłony serialu Paolo Sorrentino "Młody Papież", gdzie główną rolę odegrał Jude Law. Mimo tego, że fabuła pozostaje owiana tajemnicą, w zwiastunie zdecydowanie jest na co popatrzeć.

"Nowy Papież" w Watykanie, "Młody Papież" wśród plażowiczek

Ostatnie momenty serialu "Młody Papież" pozostawiły widzów w niepewności co do przyszłości Piusa XIII (Jude Law). Jak widać w poniższym zwiastunie "Nowego Papieża", Lenny Belardo czuje się wprost niebiańsko:

Zobacz wideo

Nie znamy jeszcze szczegółów fabuły, ale wydaje się jasne, że w Watykanie zostaną zaprowadzone stanowcze porządki. Papież Jan Paweł III (w tej roli John Malkovich) pewnie kroczy przez watykańskie korytarze, podczas gdy Pius XIII z animuszem przechadza się po plażowych bulwarach. W jaki sposób połączą się ich historie? Na odpowiedź będziemy musieli jeszcze trochę poczekać.

"Nowy Papież" z interesującymi gośćmi. Pojawi się Marylin Manson

"Nowy Papież", który jest kontynuacją dziesięcioodcinkowego serialu HBO z 2016 roku, został napisany przez Paolo Sorrentino, Umberto Contarello i Stefano Bisesa. Występy gościnne w niesprecyzowanych jeszcze rolach zaliczą dwa ciekawe nazwiska: Sharon Stone i Marilyn Manson.

Dołączą oni do aktorów grających w pierwszej odsłonie opowieści zza kulis Stolicy Piotrowej - w "Nowym Papieżu" oprócz Jude'a Lawa powrócą Javier Camara, Silvio Orlando, Cécile de France, Ludivine Sagnier czy Maurizio Lombardi. Nie wiadomo, czy zobaczymy raz jeszcze Diane Keaton w roli siostry Mary.

Sharon Stone i Marilyn Manson zagrają w "Nowym papieżu". Pozują na planie serialu HBO >>

Premiera "Nowego Papieża" odbędzie się 1 września na festiwalu filmowym w Wenecji. Na HBO serial zadebiutuje najprawdopodobniej początkiem 2020 roku.

Więcej o:
Komentarze (21)
Papież na plaży otoczony młodymi kobietami? Tylko w wersji Jude'a Law. Jest zwiastun serialu HBO "Nowy Papież"
Zaloguj się
 • zalobnik.narodowy

  Oceniono 11 razy 7

  Porównajcie sobie teraz wygląd 46-letniego Jew z 42-letnim Pleśniakiem

 • takaprawda2015

  Oceniono 19 razy 3

  Mało wiarygodny. Jakby zamiast dziewczyn byli tam nadzy chłopcy i faceci to by można było to uznać za oparty na działaniach i wydarzeniach KOŚCIOŁA KATOLICKIEGO.

 • kolega.zenka

  Oceniono 8 razy -4

  Zastanawiam się komu potrzebny jest taki serial? Jakiej rozrywki, przeżyć, czy przesłań nam dostarcza? Równie dobrze można nakręcić seriale na temat:
  - rolnik na spadochronie
  - pani profesor buduje latrynę
  - tysiąc szpiegów przemierza pustynię
  - przeminęło z obornikiem
  Pomysłów może być tysiące, ale czy trzeba od razu robić serial.
  Papież na plaży, robimy.

 • mao80mao

  Oceniono 14 razy -6

  3 razy podchodziłem do tego serialu i zawsze zasypiałem. Może "2" wreszcie będzie bardziej dynamiczna ;D

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX