Sacha Baron Cohen wystąpi w nowej produkcji Netfliksa. Opublikowano pierwszy trailer "Szpiega"

"Szpieg" to nowa produkcja Netfliksa. Sacha Baron Cohen, aktor przeważnie kojarzony z komediowymi rolami, tym razem został głównym bohaterem serialu dramatycznego. Trailer serialu, który niedawno opublikowano, wygląda obiecująco.

Nowy serial Netfliksa "Szpieg" to oparta na faktach historia Eliego Cohena (w jego roli wystąpi Sacha Baron Cohen). Był on jednym z najwybitniejszych izraelskich szpiegów, którzy w latach 60. XX wieku infiltrowali rząd Syrii. Studio właśnie wypuściło pierwszy trailer, zapowiadający serial. Czy produkcja okaże się hitem?

Zobacz też"Irlandczyk" Scorsesego będzie najdłuższym filmem fabularnym w karierze reżysera. Znamy datę premiery na Netfliksie

"Szpieg". Pierwsza od dawna niekomediowa rola Sachy Barona Cohena

Sacha Baron Cohen ("Dyktator", "Borat"), który zazwyczaj fenomenalnie odgrywa role w komediach, tym razem zaprezentuje się w całkiem innej kreacji aktorskiej. Serial "Szpieg" to pełen napięcia i emocji dramatyczny miniserial, w którym aktor będzie wcielał się w postać wplątanego w świat politycznych intryg, szpiega. Jak aktor poradzi sobie z tym wyzwaniem?

Zobacz wideo

"Dom z papieru". Netflix przywrócił sceny z Neymarem. W których odcinkach oglądać piłkarza?

Za scenariusz "Szpiega" odpowiada Gideon Raff, twórca znany z serialu "Homeland", za który dostał nagrodę Emmy. Najprawdopodobniej będzie on również odpowiadał za reżyserię nowej produkcji Netfliksa. "Szpieg" zadebiutuje 6 września.

Więcej o: