Prezes, Mariusz i prezydent Adrian wracają! "Ucho Prezesa" z nowymi odcinkami już tej jesieni

"Ucho Prezesa" to serial satyryczny inspirowany polskimi politykami, którego najnowszy sezon pojawi się już na jesieni. Niedawno w internecie opublikowano nagranie, które okazało się zapowiedzią nowych odcinków produkcji.
Zobacz wideo

W poniedziałek na kanale YouTube "Ucha Prezesa" pojawiło się krótkie nagranie z prezesem partii (w tej roli Robert Górski) i Mariuszem (Mikołaj Cieślak). Bohaterowie rozmawiają o ostatnich wydarzeniach politycznych w kraju: wyborach do Parlamentu Europejskiego, kampanii wyborczej przed wyborami parlamentarnymi w październiku czy niewybraniu Beaty Szydło na stanowisku komisarza.

"Ucho Prezesa" wraca! Czy nowe odcinki ponownie trafią do internetu?

Zgodnie z informacjami portalu wirtualnemedia.pl jest to zapowiedź kolejnego sezonu "Ucha Prezesa". "Możemy jedynie powiedzieć, że niebawem fani serialu będą mogli ponownie oglądać "Ucho Prezesa". O szczegółach informować będziemy w najbliższych dniach" - przekazała menadżerka serialu Kinga Nazaruk.

Nie wiadomo więc, czy nowe odcinki "Ucha Prezesa" udostępnione będą za darmo na YouTubie czy odpłatnie w serwisie VoD. W realizacji nowych odcinków nie uczestniczyła Telewizja WP, która od stycznia do wiosny 2019 roku pokazywała "Ucho Prezesa" na swojej antenie.

 

"Ucho Prezesa" to serial, który zadebiutował w styczniu 2017 roku na YouTubie. Potem w realizację zaangażował się płatny serwis VoD Showmax. Wtedy serial udostępniany był na platformie, a kilka dni później także na YouTubie. Odcinki satyrycznego serialu miały po kilka milionów odtworzeń. Serial powstał z inicjatywy lidera Kabaretu Moralnego Niepokoju Roberta Górskiego.

Sceny nagrywane są w studiu filmowym oraz budynkach Teatru Wielkiego i Teatru Narodowego, które odgrywają parlament oraz pałac prezydencki. W produkcji zaangażowani są poza Robertem Górskim (prezes) także inni aktorzy kabaretowi: Mikołaj Cieślak (Mariusz), Izabela Dąbrowska (pani Basia), Cezary Pazura (Donald), Paweł Koślik (prezydent Andrzej/Adrian), Michał Czernecki (prezes telewizji Jacek) czy Sebastian Konrad (premier Mateusz).

Więcej o:
Komentarze (25)
Prezes, Mariusz i prezydent Adrian wracają! "Ucho Prezesa" z nowymi odcinkami już tej jesieni
Zaloguj się
 • remo29

  Oceniono 35 razy 31

  Pierwsza w historii komedia, która okazała się serialem dokumentalnym.

 • sam_bushard

  Oceniono 33 razy 27

  śmieszyło mnie na początku, póki zrozumiałem, że to nie jest kabaret a życie

 • kanonia1939

  Oceniono 16 razy 12

  Śmieszyło i dawało nadzieję na początku - potem okazało się tzw . "ocieplaczem" wizerunku. Żeby nam łatwiej było kłaść głowę przed "egzekucją"

 • pan.szklanka

  Oceniono 15 razy 11

  To jest trochę oswajanie potwora. Za wcześnie na żarty z tragedii. "Jak rozpętałem drugą wojnę światową." nakręcono blisko ćwierć wieku po jej zakończeniu, na "Smoleńsk" czekaliśmy 6 lat.

 • white_lake

  Oceniono 18 razy 10

  mnie nie bawi uczłowieczanie tego monstrum, za dużo jego nienawistnego, podłego bełkotu, wydalanego paszczą całkiem na serio, jest w mediach, żeby się można było śmiać z tych żartów...
  dajcie sobie siana

 • idioteka-narodowa

  Oceniono 8 razy 8

  Nudny ten niby kabaret. Nie ma z czego się śmiać,to jest dramat co wyprawia ten kurdupel z Polską.

 • i-tyle

  Oceniono 9 razy 7

  Od początku pisałem, że to nie jest śmieszne. Ludzie mówili mi: daj spokój, trzeba się śmiać. Nie wiem co jest śmiesznego w uświadomianiu sobie, że należy się do narodu, który kompletnie nie pojmuje zasad demokracji, a ze swojej szansy dołączenia do cywilizowanego świata uczynił jakąś totalną groteskę, wynaturzył po kolei wszystkie pojęcia.

  Wprowadzić w Polsce demokrację jest jak osiodłać krowę.

  PS. podobne uczucia mam w stosunku do szkiełka. Niby mega inteligentni goście, niby zawoalowana mniej lub bardziej szydera, niby uciecha dla umysłu, a jednak ciągle ta myśl, że to rozdrabnianie, rozmywanie, uczłowieczanie, dawanie pola do popisu. Natrętna myśl wwiercająca się w mózg, że tutaj naprawdę nie ma się z czego śmiać. To szambo to produkt naszej wolności. Dać Polakom samym rządzić i mamy to, co mamy.

 • barakuda62

  Oceniono 5 razy 5

  Fajnie że wraca, ale rzeczywistość przerosła kabaret więc nawet oni nie dorównają pierwowzorom :(

 • strzykwa5

  Oceniono 7 razy 5

  Dobry serial, świetne role, a Macierewicz genialny !!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX