Prezes, Mariusz i prezydent Adrian wracają! "Ucho Prezesa" z nowymi odcinkami już tej jesieni

"Ucho Prezesa" to serial satyryczny inspirowany polskimi politykami, którego najnowszy sezon pojawi się już na jesieni. Niedawno w internecie opublikowano nagranie, które okazało się zapowiedzią nowych odcinków produkcji.
Zobacz wideo

W poniedziałek na kanale YouTube "Ucha Prezesa" pojawiło się krótkie nagranie z prezesem partii (w tej roli Robert Górski) i Mariuszem (Mikołaj Cieślak). Bohaterowie rozmawiają o ostatnich wydarzeniach politycznych w kraju: wyborach do Parlamentu Europejskiego, kampanii wyborczej przed wyborami parlamentarnymi w październiku czy niewybraniu Beaty Szydło na stanowisku komisarza.

"Ucho Prezesa" wraca! Czy nowe odcinki ponownie trafią do internetu?

Zgodnie z informacjami portalu wirtualnemedia.pl jest to zapowiedź kolejnego sezonu "Ucha Prezesa". "Możemy jedynie powiedzieć, że niebawem fani serialu będą mogli ponownie oglądać "Ucho Prezesa". O szczegółach informować będziemy w najbliższych dniach" - przekazała menadżerka serialu Kinga Nazaruk.

Nie wiadomo więc, czy nowe odcinki "Ucha Prezesa" udostępnione będą za darmo na YouTubie czy odpłatnie w serwisie VoD. W realizacji nowych odcinków nie uczestniczyła Telewizja WP, która od stycznia do wiosny 2019 roku pokazywała "Ucho Prezesa" na swojej antenie.

 

"Ucho Prezesa" to serial, który zadebiutował w styczniu 2017 roku na YouTubie. Potem w realizację zaangażował się płatny serwis VoD Showmax. Wtedy serial udostępniany był na platformie, a kilka dni później także na YouTubie. Odcinki satyrycznego serialu miały po kilka milionów odtworzeń. Serial powstał z inicjatywy lidera Kabaretu Moralnego Niepokoju Roberta Górskiego.

Sceny nagrywane są w studiu filmowym oraz budynkach Teatru Wielkiego i Teatru Narodowego, które odgrywają parlament oraz pałac prezydencki. W produkcji zaangażowani są poza Robertem Górskim (prezes) także inni aktorzy kabaretowi: Mikołaj Cieślak (Mariusz), Izabela Dąbrowska (pani Basia), Cezary Pazura (Donald), Paweł Koślik (prezydent Andrzej/Adrian), Michał Czernecki (prezes telewizji Jacek) czy Sebastian Konrad (premier Mateusz).

Więcej o: