Julia Kamińska zdradziła, że trwają prace nad nowym sezonem "BrzydUli": Nie mogę się doczekać

Dużo wskazuje na to, że na antenę TVN-u wróci popularny serial "BrzydUla", w którym Julia Kamińska grała 10 lat temu główną rolę. Aktorka zdradziła, że nowe scenariusze już powstają i piszą je ci sami scenarzyści, co 10 lat temu.

Julia Kamińska dzięki roli w "BrzydUli" zyskała dużą sympatię widzów i niezaprzeczalną popularność. Wygadała się w rozmowie z reporterem serwisu Portal Wideo i zdradziła, że TVN po blisko 10-letniej przerwie pracuje nad nowym sezonem tego komediowego serialu. Kamińska zapewniła, że sama nie może się doczekać powrotu do tej historii:

Zobacz wideo


"BrzydUla" to polska wersja popularnego serialu "Ugly Betty", który doczekał się licznych ekranizacji na całym świecie. Przypomnijmy, że w naszej wersji główna bohaterka - Ula Cieplak - to świeżo upieczona absolwentka ekonomii SGH. Jest bystra, inteligentna i niezbyt zwraca uwagę na swój wygląd i ubiór. Wygrywa konkurs na sekretarkę w firmie modowej Febo&Dobrzański.

W nowej pracy mało kto zwraca uwagę na jej kompetencje, za to wszyscy bardzo przejmują się jej wizerunkiem, tak skrajnie odbiegającym od tego, co widać na wybiegach. Ula mimo licznych szykan ze strony innych pracowników, koniec końców wyciąga firmę z finansowej zapaści, sama zostaje jej prezeską i przechodzi spektakularną metamorfozę. W polskiej wersji role główne zagrali tam tacy aktorzy jak Julia Kamińska, Filip Bobek, Małgorzata Socha, Jacek Braciak, Maja Hirsch czy Łukasz Garlicki.

Czytaj też: Seriale we wrześniu. TVN stawia na "39 i pół tygodnia" z Karolakiem. Wraca "Pułapka", zobaczymy ostatni sezon "Kronik Times Square"

Więcej o: