"Chyłka - Kasacja". Ekipa wróciła na plan, Magdalena Cielecka znowu w ekranizacji kryminału Remigiusza Mroza [ZDJĘCIA]

Ekipa "Chyłki" wróciła na plan - tym razem scenariusz jest oparty na powieści "Kasacja" Remigiusza Mroza. W głównej roli występuje oczywiście Magdalena Cielecka. Mamy pierwsze zdjęcia.
Zobacz wideo

"Będzie ostro, będzie groźnie, ale będzie też miłość" - zapowiada Magdalena Cielecka na swoim Instagramie, pokazując zdjęcie z sesji wizerunkowej drugiego sezonu:

 

Za reżyserię serialu odpowiada Łukasz Palkowski. W obsadzie oprócz Magdaleny Cieleckiej grającej mecenas Joannę Chyłkę są m.in. Filip Pławiak i Jakub Gierszał.

Wyprodukowany specjalnie dla serwisu player.pl serial "Chyłka - Zaginięcie" zadebiutował na platformie w grudniu ubiegłego roku i cieszył się dużym zainteresowaniem widzów. Historia Joanny Chyłki i towarzyszącego jej aplikanta Oryńskiego była najchętniej oglądaną produkcją oryginalną w historii serwisu. Druga seria, do której zdjęcia właśnie ruszyły, oparta będzie na pierwszym tomie cyklu autorstwa Remigiusza Mroza. Premiera serialu w serwisie player została zaplanowana jeszcze w tym roku. Pierwszy z sześciu nowych odcinków dostępny będzie bezpłatnie, kolejne zostaną udostępnione w tygodniowych odstępach, w ramach płatnej oferty.

"Chyłka - Kasacja" - o czym będzie serial?

Tym razem prawnicy z kancelarii Żelazny & McVay podejmują się obrony Piotra Langera Juniora (Jakub Gierszał), który zostaje oskarżony o brutalne morderstwo. Jego ojciec, bogaty i wpływowy biznesmen, żąda by sprawą zajęła się Joanna Chyłka (Magdalena Cielecka). U boku patronki stanie jej aplikant - Kordian Oryński (Filip Pławiak). Czy prawnikom uda się przekonać sędziów o niewinności klienta? Kto i dlaczego spróbuje przeszkodzić im w odkryciu prawdy?

W obsadzie znaleźli się ponownie Magdalena Cielecka, Filip Pławiak, Jacek Koman, Szymon Bobrowski, Piotr Żurawski, Olga Bołądź, Jerzy Schejbal, Artur Żmijewski i Jakub Gierszał. W drugim sezonie dołączą do nich: Ireneusz Czop, Tomasz Schuchardt,  Olgierd Łukaszewicz i Marcin Bosak.

Powieści z serii o Joannie Chyłce są dostępne w formie e-booków w Publio.pl >>

Więcej o: