Netflix. Selena Gomez wyprodukuje kolejny serial. Zwiastun "Living Undocumented"

Aktorka i piosenkarka Selena Gomez wyprodukuje kolejny serial, który pojawi się w serwisie streamingowym Netflix. Na swoim portalu społecznościowym gwiazda udostępniła pierwszy zwiastun.
Zobacz wideo

Selena Gomez, która ostatnio promowała film "W deszczowy dzień w Nowym Jorku" Woody'ego Allena, w którym zagrała jedną z postaci, przygotowała dla swoich fanów kolejną niespodziankę. 27-latka udostępniła na swoim Instagramie zwiastun nowego serialu, który powstaje przy współpracy z Netflixem.

Selena Gomez wyprodukowała kolejny serial dla Netflixa 

Jest to kolejny tytuł, której produkcją zajęła się młoda aktorka. Wcześniej Selena wyprodukowała jeden z najchętniej oglądanych seriali na Netflixie - "13 powodów", który opowiadał historię nastolatki wyjaśniającej na nagranych taśmach przyczyny swojego samobójstwa. Teraz na profilu społecznościowym piosenkarki pojawił się zwiastun nowej produkcji.

 

Jest nim serial dokumentalny "Living Undocumented", którego tematem jest imigracja. Produkcją zajęła się nie tylko Selena, ale też jej mama Mandy Teefey. Serial trafi na platformę streamingową Netflix już 2 października. Pod zwiastunem Selena Gomez napisała:

Jestem zaszczycona, będąc częścią serialu dokumentalnego Netflixa "Living Undocumented". Problem migracji jest bardziej złożony, niż to co wiecie z historii, prawa czy z wiadomości. To prawdziwi ludzie w naszej społeczności, sąsiedzi, przyjaciele - oni wszyscy są częścią kraju, którą nazywamy domem. Nie mogę się doczekać, kiedy to zobaczycie i mam nadzieję, że zrobi to na Was takie wrażenie, jakie zrobiło na mnie.
Więcej o: