Google świętuje 25-lecie serialu "Przyjaciele" - w wyszukiwarce stworzono specjalne animacje

Google postanowiło przygotować specjalne animacje, które pojawiają się po wpisaniu w wyszukiwarkę nazwisk bohaterów serialu. Dokładnie 22 września 25 lat temu w amerykańskiej telewizji zadebiutował serial "Przyjaciele".

"Przyjaciele" to jeden z najbardziej cenionych seriali komediowych na świecie. W ciągu 10 serii powstało 236 odcinków (i trzy odcinki specjalne), których produkcją zajęło się Warner Bros. Television. Serial zdobył w sumie sześć nagród Emmy, Złoty Glob, dwie nagrody Stowarzyszenia Aktorów Filmowych oraz 56 innych wyróżnień. W serialu role główne zagrali Lisa Kudrow, Courtney Cox, Jennifer Aniston, Matthew Perry, Matt LeBlanc oraz David Schwimmer.

Google świętuje 25-lecie "Przyjaciół" - pojawiły się specjalne animacje związane z bohaterami serialu

W sumie serial wyświetlony został w ponad stu krajach na całym świecie. Z tego powodu Google postanowiło przygotować specjalne motywy dla wszystkich fanów serialu "Przyjaciele". Po wpisaniu w wyszukiwarce imienia i nazwiska bohatera serialu zobaczymy i usłyszymy animacje dopasowane do ich postaci.

Na przykład wpisując w wyszukiwarkę "Joey Tribbiani" po prawej stronie obok nazwiska serialowego bohatera pojawi się znak, kojarzący się z tą postacią. W przypadku Joey'a jest to pizza. Po kliknięciu w grafikę pojawią się dodatkowe animacje oraz wypowiedź, z którą kojarzony jest bohater - w tym przypadku jest to "Joey nie dzieli się jedzeniem!".

Więcej o:
Komentarze (2)
Google świętuje 25-lecie serialu "Przyjaciele" - w wyszukiwarce stworzono specjalne animacje
Zaloguj się
 • e50504

  Oceniono 5 razy -1

  Rozumiecie to? Pan w ameryczce kazał i teraz dziennikarzyny muszą pchać narrację że "Na wspólnej" z drugiego końca świata to jest klasyka i kanon kultury amerykańskiej.

  A wiecie co jest najlepsze? Że denny, przewidywalny sitcom z podkładanym śmiechem to jest klasyka i kanon kultury amerykańskiej xD

 • polakpl

  Oceniono 3 razy -1

  Serial w którym nie było afirmacji pedalstwa i kolorowych.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX