"The Crown". Olivia Colman jako Królowa Elżbieta II z charakterem. Jest zwiastun trzeciego sezonu serialu

Wyczekiwany trzeci sezon serialu "The Crown" już niedługo pokaże się na Netfliksie. W nowym zwiastunie dostajemy pierwsze spojrzenie na nowe wcielenie Królowej Elżbiety, której rolę po Claire Foy przejęła laureatka Oscara Olivia Colman.

W trzecim sezonie The Crown królowa Elżbieta (Olivia Colman) i jej rodzina zawalczą, by sprostać wyzwaniom dynamicznie zmieniającej się Wielkiej Brytanii. Od paranoi z czasów zimnej wojny, przez erę odrzutowców i wypraw w kosmos, po entuzjazm lat 60. i pozostałości lat 70. - Elżbieta II i rodzina królewska muszą dostosować się do nowego, bardziej wyzwolonego, ale i bardziej burzliwego świata.

"The Crown". "Dużo zmian, ale co zrobić. Trzeba żyć dalej"

W krótkim teaserze królowa z dygnitarzami ocenia nowy portret wykonany na znaczek pocztowy. Kategorycznie odmawia, by mydlono jej oczy komplementami. Choć to tylko 30-sekundowy materiał, od razu widać, że serialowa Królowa Elżbieta nadal będzie tak charakterna, jak dotychczas.

Zobacz wideo

W komentarzach do teasera fani zachwycają się Olivią Colman, która zastąpiła w roli władczyni Wielkiej Brytanii Claire Foy:

Nie wierzę, że Olivia wygrała nagrodę Emmy za 2020 rok w 2019 roku w 30 sekund.
Wielkie nieba, nie mogę! Ona brzmi dokładnie jak Claire! Nie mogę się doczekać premiery!
Samo to, że brzmi tak samo jak Claire, świadczy o tym, jak fantastyczna jest [Olivia].

W trzeciej serii "The Crown" obok Olivii Colman wystąpią: Tobias Menzies (jako Książę Filip), Helena Bonham Carter (jako Księżniczka Małgorzata), Ben Daniels (jako Tony Armstrong-Jones), Josh O'Connor (w roli Księcia Karola), Erin Doherty (Księżniczka Anna), Marion Bailey (Królowa Matka) i Jason Watkins (Premier Wielkiej Brytanii - Harold Wilson).

Premiera kolejnego sezonu na Netfliksie już 17 listopada. 

Więcej o: