Powstaje nowy "Strażnik Teksasu". Cordella Walkera zagra aktor z polskimi korzeniami

Amerykanie pracują nad serialem "Walker", który ma być nową wersją "Strażnika Teksasu". Gwiazdą pierwowzoru był Chuck Norris, teraz przestępców będzie ścigał Jared Padalecki, aktor, którego dziadek był Polakiem.

Jared Padalecki to aktor, który popularność zdobył dzięki roli chłopaka jednej z głównych bohaterek "Kochanych kłopotów", ale przede wszystkim dzięki serialowi fantasy "Supernatural". Padalecki gra w tej bardzo popularnej w USA (i nie tylko) produkcji już 15 sezonów, ale w tym roku realizacja zostaje zakończona.

Zobacz wideo

Dziadek aktora ze strony ojca, Willie Alexander Padalecki (syn Alberta Padaleckiego - urodzonego w Dziekanowicach - i Anny Rakowitz, której ojciec również urodził się w naszym kraju), był Polakiem. Jared Padalecki przyszedł na świat w San Antonio w stanie Teksas. 

Jared Padalecki jako Strażnik Teksasu będzie miał partnerkę

W nowym serialu Walkerowi będzie towarzyszyła w niebezpiecznej pracy kobieta - to jedna ze zmian scenariusza w porównaniu z oryginałem, w którym główną parę bohaterów tworzyli Cordell Walker (Chuck Norris) i James Trivette (Clarence Gilyard Jr.). Jak zapowiadają twórcy, nadal ma to być produkcja o moralności, rodzinie i odnajdywaniu utraconej wspólnoty.

Jared Padalecki ma wcielić się w człowieka, który próbuje podnieść się po śmierci żony i zająć dziećmi - a robi to po dwuletniej nieobecności w domu, spowodowanej pracą "pod przykrywką". 

"Strażnik Teksasu" z Chuckiem Norrisem to dziś kultowy już serial, który doczekał się ośmiu serii. Debiutował w 1993 roku, był popularny również w Polsce.

Więcej o: