"Przyjaciele". Lisa Kudrow zdradza, jaki słodki prezent otrzymała od jednego z członków głównej obsady

Aktorzy serialu "Przyjaciele" twierdzą, że siłą serialu była m.in. więź, jaka ich połączyła - oni naprawdę się polubili. Lisa Kudrow w niedawnym wywiadzie wspomniała, jaki uroczy prezent zrobił jej Matthew Perry, gdy kończyli kręcić sitcom.
Zobacz wideo

Gdy praca na planie dziesiątej serii "Przyjaciół" dobiegała końca, grający Chandlera aktor podarował Kudrow słoik na ciastka z mieszkania Moniki i Rachel - ten, który wyglądał jak wielki zegar. Dlaczego ten przedmiot był tak ważny, że do tej pory Lisa Kudrow trzyma go w swoim gabinecie, choć minęło już tyle lat?

"Przyjaciele" naprawdę zostali przyjaciółmi. "Dobrze bawiliśmy się każdego dnia przez te dziesięć lat" 

W rozmowie z "InStyle" aktorka opowiedziała, że podczas kręcenia jednego z odcinków Phoebe miała zdać sobie sprawę, że gdzieś jest spóźniona i musi szybko wyjść, a grająca ją Kudrow, wypowiadając swoją kwestię, odruchowo wskazała w stronę narysowanej na pojemniku tarczy zegara. Perry to zauważył, zwrócił jej uwagę, co rozśmieszyło całą ekipę.

PrzyjacielePrzyjaciele Martha Kauffman, David Crane, prod. Warner Bros.

- To nas położyło, była to chyba najgłupsza rzecz, jaką kiedykolwiek zrobiłam. Nie wiem, czy była w moim życiu jakaś inna chwila, w której tak bardzo bym się śmiała - wspomina Kudrow.

Ten, w którym sprawdzamy, jak zestarzał się serial "Przyjaciele". Jeśli pytacie, to już wiecie >>

Aktorka wspomina też, że ten upominek znaczy dla niej dużo także z innego powodu:

Wszystko na planie było własnością studia Warner Bros., więc musiał poprosić o pozwolenie, by zabrać słoik. Samo to było dla mnie istotne.

- Kiedy dzisiaj spojrzę na ten pojemnik, od razu zaczynam się śmiać. Przypomina mi, jak dobrze bawiliśmy się każdego dnia przez te dziesięć lat - dodaje aktorka. 

Ten, w którym "Przyjaciele" mogli wyglądać zupełnie inaczej! >>

"Przyjaciele" we wrześniu tego roku świętują 25. urodziny. Serial był pokazywany na antenie premierowo w latach 1994-2004, ale do dzisiaj jest niezwykle popularny.

Książka o serialu "Przyjaciele" dostępna jest w formie e-booka w Publio.pl >>

Więcej o: