Co u Jessego Pinkmana z "Breaking Bad"? Netflix pokazał pierwszy zwiastun "El Camino" [WIDEO]

"El Camino" to długo oczekiwana kontynuacja popularnego serialu "Breaking Bad". Pełnometrażowy film skupi się na dalszych losach Jessego Pinkmana, w którego wciela się ponownie Aaron Paul.

Netflix ma nie lada gratkę dla wielbicieli serialu "Breaking Bad". Już niedługo na serwisie odbędzie się premiera filmu "El Camino", który opowie nam, co się działo z Jessem Pinkmanem po pełnym napięcia finale serialu. 

Czytaj też: Netflix traci "Przyjaciół", ale pokaże inny kultowy serial komediowy. "Kroniki Seinfelda" wystarczą widzom?

Netflix pokazuje pierwszy zwiastun "El Camino"

"El Camino: BREAKING BAD" to opowieść o granym przez zdobywcę nagrody Emmy Aarona Paula Jessego Pinkmana. Po pełnej dramatycznych wydarzeń ucieczce na wolność, Jesse musi jakość pogodzić się ze swoją niełatwą przeszłością. Inaczej nie będzie w stanie zmienić swojego życia. Jak mu będzie z tym szło, zobaczycie w tym zwiastunie:

Zobacz wideo

U boku Jessego zobaczymy także jego przyjaciół - Badgera i Skinny Pete'a, tak dobrze znanych z "Breaking Bad". W tych rolach wystąpili Matt Jones i Charles Baker.

Jesse Pinkman jako jedyny przeżył akcję odwetową barona narkotykowego Waltera White'a. W ostatnim odcinku sezonu widzieliśmy, jak Pinkman uciekł samochodem White'a z miejsca, gdzie był przetrzymywany przez wrogą grupę przestępczą, która zmuszała go do produkcji metamfetaminy. Główny bohater, Walter White, zmarł w wyniku odniesionych podczas strzelaniny ran.

Scenariusz do "El Camino" napisał Vince Gilligan - twórca "Breaking Bad". Co więcej, podjął się także wyreżyserowania nowego thrillera. Producentami filmu są: Mark Johnson, Melissa Bernstein, Charles Newirth, Diane Mercer i Aaron Paul we współpracy z Sony Pictures Television.

"El Camino" będzie można zobaczyć na Netfliksie 11 października. 

Czytaj też: Netflix. Premiery na październik 2019: zapowiedzi oraz pełna lista filmowych i serialowych nowości

Więcej o: