Netflix. 4. sezon "Stranger Things" potwierdzony! "Już nie jesteśmy w Hawkins"

Chociaż dwuznaczne zakończenie trzeciego sezonu oraz zapowiedzi samych producentów dawały pewność, że kolejna seria "Stranger Things" powstanie, to właśnie oficjalnie ogłoszono przygotowania do kolejnego sezonu serialu. Z opublikowanego przez Netflix teasera wynika, że tym razem akcja przeniesie się poza Hawkins.
Zobacz wideo

W teaserze "Stranger Things 4" zdradzone jest jedynie to, że akcja serialu zostanie przeniesiona poza miasteczko, znane z poprzednich sezonów. Bohaterowie przeniosą się więc poza Hawkins.

 

Oficjalne ogłoszenie czwartego sezonu "Stranger Things" - akcja przeniesie się poza Hawkins

Jak podaje "Variety" twórcy "Stranger Things" Matt i Ross Duffer oficjalnie podpisali wieloletnią umowę z Netflixem na tworzenie filmów i seriali na platformę. Bracia Duffer wydali nawet oświadczenie, w którym nie kryją radości z kontynuacji współpracy z serwisem:

Jesteśmy absolutnie podekscytowani kontynuacją naszej współpracy z Netflix. Ted Sarandos, Cindy Holland, Brian Wright i Matt Thunell podjęli ryzyko dając szansę nam i naszemu programowi - i na zawsze zmienili nasze życie. Od pierwszego spotkania do wydania trzeciego sezonu "Stranger Things" cały zespół Netflixa był po prostu rewelacyjny, zapewniając nam wsparcie, wskazówki i dając swobodę twórczą, o jakiej zawsze marzyliśmy. Nie możemy doczekać się, aby opowiedzieć razem wiele innych historii - oczywiście zaczynając od podróży powrotnej do Hawkins!

Na temat kontynuacji współpracy wypowiedział się także dyrektor ds. treści w Netflix Ted Sarandos - Bracia Duffer oczarowali rzesze widzów serialem "Stranger Things". Dlatego cieszymy się, że możemy rozszerzyć naszą współpracę z tym doskonałym duetem i wykorzystać ich ogromną wyobraźnię do stworzenia kolejnych projektów filmów i seriali, które na pewno podbiją serca naszych użytkowników. Nie możemy się taż doczekać, aby dowiedzieć się jak wyjść poza świat Drugiej Strony - podsumował dyrektor Netflixa.

Więcej o: