Netflix podobno pracuje nad drugim serialem o Wiedźminie. Ma być animowany

Netflix ciągle jeszcze nie zdradził, kiedy będziemy mogli zobaczyć serial "Wiedźmin" na podstawie książki Andrzeja Sapkowskiego, ale pojawiły się informacje, że aktorska produkcja może nie być jedyną serią na ten temat. Ponoć trwają prace nad animacją osadzoną w tym samym uniwersum.
Zobacz wideo

"Wiedźmin" od Netfliksa to jedna z najbardziej z wyczekiwanych produkcji tego roku. W serialu rolę główną zagrał Henry Cavill, a efekty jego pracy mamy zobaczyć jeszcze w 2019 roku. Dokładna data premiery ciągle nie jest znana, ale sporo już mówiło się o tym, że Netflix zamówił już drugi sezon serialu. Najnowsze doniesienia mówią jednak o osobnym projekcie opartym o książkę Sapkowskiego.

Czytaj też: "Wiedźmin". Michał Żebrowski jednak pojawił się w serialu Netfliksa. Aktora nie widać, ale za to doskonale słychać

Netflix wypuści też animowanego "Wiedźmina"?

Na stronie recapped, która jako pierwsza poinformowała, że to Henry Cavill zagra główną rolę w aktorskim serialu, a w Yennefer wcieli się Anya Chalotra, pojawiła się informacja, że Netflix pracuje nad serialem animowanym o Geralcie. Poszukiwani są już podobno aktorzy dubbingowi. Czytamy:

Nic nie wiadomo o drugim sezonie "Wiedźmina". Jednakże przeprowadzono jakiś czas temu casting do animowanego serialu osadzonego w świecie Geralta, w którym pojawić się miały poboczne postaci. Plan polegał na tym, żeby pokazać go pomiędzy pierwszym a drugim sezonem serialu z Cavillem. Nie wiemy, czy to ciągle aktualne.

Będzie animowany 'Wiedźmin'?Będzie animowany 'Wiedźmin'? https://www.recapped.com


Kiedy dokładnie zobaczymy serial? Choć to ciągle tajna informacja, pojawiły się przecieki. Np. we wrześniu na oficjalnym profilu Netfliksa w Holandii pojawił się (i zniknął) wpis podający liczbę dni do premier różnych produkcji, które można oglądać w serwisie VOD. Wynikało z niego, że "Wiedźmin" z Henrym Cavillem w roli Geralta miałby być dostępny od 17 grudnia. Te informacje bardzo szybko zostały usunięte, ale w sieci nic nie ginie. Czy to była prawda, przekonamy się w przeciągu kilku następnych miesięcy. Tym bardziej, że  inne plotki mówiły o premierze już w październiku. 

Czytaj też: "Wiedźmin". Netflix przypadkiem zdradził datę premiery? Post usunięty, ale w sieci nic nie ginie

Więcej o: