"Human Resources". Netflix szykuje spin-off animowanego serialu "Big Mouth"

Twórcy przebojowego serialu Netfliksa "Big Mouth" mają przed sobą jeszcze kilka sezonów animowanej opowieści o dojrzewaniu, ale już teraz wiadomo, że szykują coś więcej. Ogłoszono, że powstała produkcja "Human Resources", która zagłębia się w perypetie miejsca pracy towarzyszących dorastającym nastolatkom potworów.
Zobacz wideo

Jak podał serwis Deadline, odpowiedzialni za sukces "Big Mouth" Nick Kroll, Andrew Goldberg, Mark Levin i Jennifer Flackett na zamówienie Netfliksa napisali serial "Human Resources". Będzie on dodatkiem do aż sześciu sezonów "Big Mouth", z których trzy można już oglądać, a trzy kolejne mają się pojawić na platformie w nadchodzących latach.

Zobacz też: Netflix podobno pracuje nad drugim serialem o Wiedźminie. Ma być animowany >>

"Human Resources". Skąd potwory zarządzają nastolatkami?

O ile "Big Mouth" traktuje o - często niecenzuralnych - perypetiach grupki nastolatków u szczytu wieku dojrzewania, "Human Resources" ma się skupić na potworach, czyli stałym elemencie "Big Mouth". To właśnie serialowe potwory odpowiadają za proces dojrzewania bohaterów "Big Mouth" - pełniąc tę odpowiedzialność, buzujące hormonami stworzenia zazwyczaj ściągają na swoich "podopiecznych" wielkie kłopoty. 

Netflix póki co nie zdradza, na co konkretnie mogą liczyć widzowie "Human Resources" poza tym, że czeka ich szalona komedia osadzona w środowisku biurowym. Ukazał się krótki teaser, w którym na pierwszy plan wybija się hasło "Human Resources: We Manage People (Zasoby ludzkie: zarządzamy ludźmi)":

 

"Human Resources" to kolejna produkcja, której animację zrealizuje studio Brutus Pink założone przez wspomnianych wcześniej twórców "Big Mouth". Deadline wspomina, że w ramach szeroko zakrojonej umowy z Netfliksem Brutus Pink zrealizuje szereg innych seriali i filmów animowanych przeznaczonych dla publiczności 18+. 

Od 4 października na platformie streamingowej do obejrzenia jest najnowszy, trzeci sezon "Big Mouth".