HBO GO podał listę najchętniej oglądanych seriali przez Polaków: "Gra o tron" dopiero na 3. miejscu

HBO Go przedstawiło listę seriali, które były najchętniej oglądane przez Polaków na tej platformie streamingowej we wrześniu. Z dziesięciu tytułów na liście znajdują się dwie polskie produkcje - "Ślepnąc od świateł" i "Wataha".
Zobacz wideo

Na podium najchętniej oglądanych seriali na HBO GO znalazły się "Gra o tron" (3. miejsce), "Czarnobyl" (2. miejsce) i "Przybysze" (1. miejsce). Te dwie pierwsze produkcje są jednymi z najbardziej popularnymi wśród widzów serialami, dlatego ich wysokie miejsce nie jest zaskakujące. Z kolei pierwsze miejsce dla serialu "Przybysze" może stanowić pewną niespodziankę. Produkcja opowiada o serii zdarzeń, podczas których na ziemię zaczynają wracać ludzie z przeszłości. Każda z postaci pochodzi z innego okresu historycznego, a nowych przybyszów z każdym dniem pojawia się coraz więcej.

Lista najbardziej oglądanych seriali HBO GO w Polsce: "Gra o tron" i "Czarnobyl" w czołówce

Listę dziesięciu najbardziej oglądanych seriali na HBO GO przez polskich subskrybentów zamyka serial komediowy "Gracze". Opowiada on historie byłych i obecnych gwiazd amerykańskiego futbolu. Fabuła skupia się przede wszystkim na byłym zawodniku Spencerze Starsmore'u, który zaczyna pracę jako mentor dla emerytowanych sportowców. W rolach głównych wystąpili m.in. Dwayne Johnson, Rob Corddry czy John David Washington.

Polskie seriale znajdują się na dziewiątym i ósmym miejscu. Są to kolejno "Wataha" i "Ślepnąc od świateł". Pierwszy serial to świetnie przyjęta przez widzów historia o pracy strażników granicznych w Bieszczadach. Funkcjonariusze na co dzień walczą z nielegalnym przemytem ludzi, broni czy narkotyków. Premiera kolejnego, trzeciego sezonu zaplanowana jest na 6 grudnia w HBO i HBO GO. "Ślepnąc od świateł" to ekranizacja głośnej powieści Jakuba Żulczyka, której bohaterem jest diler Kuba. Mężczyzna współpracuje z gangsterami, a jego klientami są celebryci i politycy. Kuba chce wyrwać się z przestępczego świata, ale z dnia na dzień jego sytuacja zaczyna się coraz bardziej komplikować.

Na siódmym miejscu znalazła się "Euforia", w której główną rolę zagrała Zendaya. Opowiada o grupie licealistów, ich problemach, przyjaźniach, miłościach i świecie zdominowanym przez media społecznościowe. Na kolejnym miejscu jest "The Affair" o romansie żonatego pisarza z pogrążoną w żałobie kelnerką. Piąte miejsce zajęła popularna "Opowieść podręcznej", a czwarte "Turbulencje".

Więcej o:
Komentarze (9)
HBO GO podał listę najchętniej oglądanych seriali przez Polaków: "Gra o tron" dopiero na 3. miejscu
Zaloguj się
 • kociz

  Oceniono 4 razy 4

  "Przybysze" są zaskakująco dobrym serialem. Biorąc pod uwagę pomysł ciężko było z tego coś upichcić. Ale serial w ciąga i dobrze się ogląda. Przy okazji można poznać trochę kultury i historii Skandynawii.

 • silthor

  Oceniono 4 razy 4

  Lista jest za wrzesień. Przybysze pojawili się niedawno, byli promowani trochę jakiś czas temu. Nie rozumiem zdziwienia.

 • wislano

  Oceniono 12 razy 0

  Czarnobyl bardzo dobry serial natomiast , Przybysze , sam nie wiem jak ocenić , jest na pewno z rodzaju fantastyki, jak się kończy ? ,chyba ,że będzie miał sezony , jak Gra o tron.
  Tylu, ilu jest widzów tyle opinii .

 • john_yossarian

  Oceniono 24 razy -2

  "Ślepnąc od świateł" jest słabe, płaskie, bez polotu. Jeśli ktoś chce obejrzeć coś w miarę o mafii i narkotykach, niech zobaczy "Gomorrę".

 • menel13

  Oceniono 19 razy -3

  "Przybysze" wygrywają bo pokazują to co Europejczycy czują ale ogłupieni polityczną poprawnością boją się powiedzieć. Integracja i multikulti to bzdura a masowa imigracja sprowadzi zachodnią cywilizację do epoki kamienia łupanego.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX