"El Camino: Film Breaking Bad" - już dzisiaj w serwisie Netflix. Zajrzyj za kulisy produkcji

Fani "Breaking Bad" długo czekali na ten dzień - dzisiaj Netflix udostępnia kontynuację serialu. W "El Camino: Film Breaking Bad" główną rolę gra Aaron Paul, który razem z reżyserem i scenarzystą produkcji opowiedział też o pracy nad filmem.

W specjalnym materiale wideo scenarzysta i reżyser Vince Gilligan oraz Aaron Paul zabierają widzów w podróż za kulisy "El Camino: Film Breaking Bad". 

Zobacz wideo

"El Camino: Film Breaking Bad" - Jesse próbuje zacząć na nowo

filmie, którego akcja rozpoczyna się po wydarzeniach finałowego odcinka serialu, znów zobaczymy Jessego Pinkmana (w tej roli zdobywca nagrody Emmy - Aaron Paul), który po dramatycznej ucieczce na wolność musi pogodzić się ze swoją przeszłością, żeby móc iść naprzód.

"Breaking Bad" to tytuł nazywany przez wielu jednym z najlepszych seriali ostatnich lat. Powstało pięć sezonów, a obok Aaarona Paula grał w nim Bryan Cranston. Serial opowiadał o nauczycielu chemii, który po otrzymaniu diagnozy lekarskiej (nieoperacyjny rak płuc) postanawia zarabiać, produkując metaamfetaminę, a także o jego byłym uczniu, który zaczyna z nim współpracować. 

Produkcja zdobyła 10 nagród Emmy. W 2015 roku pojawił się spin off "Breaking Bad" zatytułowany "Zadzwoń do Saula", który opowiada o przygodach Saula Goodmana i Mike’a Ehrmantrauta - akcja tej produkcji rozgrywa się siedem lat przed tym, co oglądali widzowie "Breaking Bad".

W "El Camino: film Breaking Bad" zobaczymy znanych z serialu Matta Jonesa i Charlesa Bakera, którzy ponownie wcielą się w role przyjaciół Jessego - Badgera i Skinny Pete'a. 

Więcej o: