Jennifer Aniston dołączyła do Instagrama. To będzie jedno z najpopularniejszych zdjęć roku

Jennifer Aniston długo nie korzystała z Instagrama, ale wreszcie postanowiła założyć konto w serwisie. I zrobiła to w wielkim stylu. Jej pierwszy post spotkał się z niesamowicie szerokim odzewem fanów. Trudno się dziwić.
Zobacz wideo

Pierwszy wpis Aniston, która zyskała popularność dzięki roli Rachel Green w sitcomie "Przyjaciele", a ostatnio gra w "The Morning Show", to zdjęcie całej szóstki głównych aktorów tego pierwszego serialu! Obok Jennifer Aniston widać na nim Courneney Cox, Matthew Perry'ego, Davida Schwimmera, Lisę Kudrow i Matta LeBlanca.

 

"Przyjaciele" to jeden z najpopularniejszych seriali komediowych w historii telewizji - niedawno twórcy świętowali 25-lecie premiery.

Ten, w którym sprawdzamy, jak zestarzał się serial "Przyjaciele". Jeśli pytacie, to już wiecie >>

Jennifer Aniston pisze: Teraz jesteśmy też "Przyjaciółmi" z Instagrama

Post aktorki spotkał się z ogromnym odzewem - nie minęła jeszcze doba, a już został polubiony 8,9 mln razy. To oznacza, że zdjęcie "Przyjaciół" może stać się jednym z najpopularniejszych postów z Instagrama w tym roku - w zeszłym, żeby załapać się do pierwszej dziesiątki, trzeba było zebrać 11 376 248 "serduszek". Dokonał tego Cristiano Ronaldo. Na pierwszym miejscu TOP 10 znalazła się natomiast Kylie Jenner z ponad 18 mln polubień! Zwycięstwo zapewniło jej w 2018 roku to zdjęcie nowonarodzonej córeczki:

 

Wśród 376 tys. komentujących pierwszy post Jennifer Aniston (to dane aktualne w momencie powstawania tego artykułu) znaleźli się nie tylko jej fani, ale także znane twarze, m.in. Lisa Kudrow i Courteney Fox, które znalazły się na fotografii, a także aktorzy Kate Hudson, David Spade czy prowadząca bardzo popularny talk show Ellen Degeneres. 

Sam profil aktorki śledzi już 7,2 mln użytkowników.

Więcej o: