Netflix. Włoski oddział platformy przygotował nową zapowiedź "Wiedźmina"

Włoski oddział Netflixa udostępnił nową zapowiedź "Wiedźmina". Zwiastun pojawił się w ramach konwentu Lucca Comics&Games 2019, gdzie odbędzie się panel dyskusyjny na temat produkcji.
Zobacz wideo

Netflix nadal nie zdradził oficjalnej daty premiery serialu "Wiedźmin", jednak według zapowiedzi producentów, produkcja pojawi się w serwisie streamingowym jeszcze w 2019 roku. Widzowie oczekują każdej nowej informacji na temat serialu - tym razem ich ciekawość postanowił zaspokoić włoski oddział Netflixa.

Netflix przygotował nową zapowiedź "Wiedźmina"

Zaprezentowany na konwencie Lucca Comics&Games 2019 trwa około 15 sekund i składa się z w dużej mierze z tych samych fragmentów, co zwiastun z lipca 2019 roku. Dodatkowo wmontowane zostały pojedyncze ujęcia, których nie było w pierwszym trailerze serialu. W materiale pojawia się Henry Cavill, Anya Chalotra i Freya Allan, czyli aktorzy wcielający się w postaci Geralta, Ciri i Yennefer.

Dodatkowo Netflix zapowiedział nowe fragmenty "Wiedźmina", które mają zostać zaprezentowane 27 października podczas MCM London Comic-Con.

Więcej o: