"Wiedźmin". Zauważyliście Macieja Musiała w zwiastunie nowego serialu Netfliksa?

Niedawno opublikowany został nowy zwiastun "Wiedźmina" produkcji amerykańskiego serwisu streamingowego Netflix. W zapowiedzi nie zabrakło miejsca dla polskiego aktora, chociaż według niektórych nie jest zbyt dobrze zauważalny w zmontowanym przez twórców materiale.

Maciej Musiał to aktor znany z polskich produkcji takich jak "Rodzinka.pl", "Hotel 52" czy "Czas honoru". Dodatkowo współprowadzi program "The Voice od Poland" w Telewizji Polskiej. Dla 24-latka nie będzie to pierwsza produkcja Netfliksa, w której się pojawił. Wcześniej aktor zagrał jedną z głównych ról w serialu "1983", który przedstawia wizję Polski jako kraju policyjnego, który funkcjonuje tak od momentu przeprowadzenia ataku terrorystycznego.

"Wiedźmin" Netfliksa - w ostatniej zapowiedzi widzowie dopatrzyli się Macieja Musiała

Maciej Musiał pojawi się także w serialu "Wiedźmin" realizowanego na zlecenie amerykańskiego serwisu Netflix. Polski aktor wystąpi obok Henry'ego Cavilla, Toma Hollanda czy Letitii Wright. Wiadomo że zagra postać tajemniczego sir Lazlo, który nie pojawia się w książkach Andrzeja Sapkowskiego. Nie wiadomo też w ilu epizodach serialu będziemy mogli oglądać Macieja Musiała.

Zobacz wideo

Na razie jednak możemy obejrzeć ostatni zwiastun produkcji, w których pokazano głównych bohaterów oraz niektóre wątki fabularne, które zostaną poruszone w serialu. Postać grana przez Macieja Musiała pojawia się pod koniec zapowiedzi, w około 1:30 minucie spotu. Aktor jest rozpoznawalny, chociaż ostrość obiektywu kamery skupiona jest na idącej przed nim Ciri (w tej roli Freya Allan).

<<Reklama>> Saga o Wiedźminie dostępna jest w formie e-booków w Publio.pl >>

Więcej o: