Al Pacino będzie polował na nazistów. "To nie morderstwo, to micwa". Na tę rolę czekał 50 lat [ZWIASTUN]

Amazon Prime może nie ma tak silnej pozycji na światowym rynku jak Netflix czy HBO Go, ale nie próżnuje - właśnie pokazał zwiastun serialu "Hunters". W roli głównej występuje Al Pacino, a za produkcję odpowiada Jordan Peele.

Jordan Peele to zdobywca Oscara za scenariusz do wyreżyserowanego przez niego głośnego horroru "Uciekaj!" sprzed dwóch lat. Tym razem razem z Alem Pacino będzie ścigał nazistów.

Zobacz wideo

Al Pacino w "Hunters". Premiera w przyszłym roku

Akcja serialu będzie rozgrywała się w latach 70. ubiegłego wieku w Nowym Jorku. Bohaterami produkcji będą ludzie polujący na nazistowskich urzędników, planujących stworzenie IV Rzeszy. Jak można przeczytać w oficjalnym opisie, Łowcy odkrywają, że w Stanach Zjednoczonych żyją setki wysoko postawionych nazistów, którzy próbują stworzyć IV Rzeszę. Eklektyczna grupa wyruszy na krwawą wyprawę, by wymierzyć sprawiedliwość nazistom i przeszkodzić ich planom.

W zwiastunie postać grana przez Ala Pacino, dla którego - choć może trudno w to uwierzyć - to pierwsza główna serialowa rola w pięćdziesięcioletniej karierze, mówi:

To nie morderstwo, to micwa.

Micwa to z hebrajskiego przykazanie, obowiązek.

"Hunters" - kto jeszcze w obsadzie?

Al Pacino, który został ośmiokrotnie nominowany do nagrody Amerykańskiej Akademii Filmowej (dostał statuetkę za "Zapach kobiety") pojawi się w obsadzie razem z m.in. Joshem Radnorem, znanym z serialu "Jak poznałem waszą matkę". W "Hunters" zagrają także Logan Lerman i Jerrika Hinton. 

"Irlandczyk" Scorsesego będzie najdłuższym filmem fabularnym w karierze reżysera. W obsadzie Pacino, Pesci, De Niro >>

Amazon Prime Video zapowiada premierę produkcji na 2020 rok, ale na razie nie zdradza dokładnej daty. Scenariusz oparty został na historii prawdziwych łowców nazistów, którzy tropili zbiegłych oficerów w czasach powojennych. Pisze go David Weil, Amazon zamówił 10 odcinków produkcji. 

Więcej o: