Netfix. "The End of the F***ing World" wraca z drugim sezonem

"The End of the F***ing World" miało zakończyć się na jednym sezonie, jednak jego twórczyni dostała szansę na stworzenie kontynuacji serialu. Już od wtorku abonenci Netfliksa będą mogli się przekonać, czy była to dobra decyzja.
Zobacz wideo

Pierwszy sezon komediodramatu "The End of the F***ing World" zakończył się tak, że wielu widzów było pewnych, że nie będzie kontynuacji tej historii. Dla części z nich okazała się więc kontrowersyjna decyzja o tym, by stworzyć drugi sezon serialu.

"The End of the F***ing World" - drugi sezon serialu już na Netfliksie

We wtorek 5 listopada, dwa lata od premiery pierwszego sezonu, w serwisie Netflix będzie można zobaczyć kolejne odcinki "The End of the F***ing World". Tym razem produkcja skupi się na Alyssie.

 

W pierwszej części serialu poznaliśmy siedemnastoletniego Alexa, który uważa się za psychopatę. Pewnego dnia zauważa, że mordowanie zwierząt nie sprawia mu przyjemności. Postanawia więc zabić człowieka. Wtedy na jego drodze staje Alyssa, która proponuje mu ucieczkę. Ich podróż po Anglii przerywa starcie z policją.

W trailerze nowego sezonu główna bohaterka pojawia się między innymi w sukni ślubnej. Zamiast radości widać jednak u niej duże przygnębienie. Twórcy postanowili też pogłębić wątek nowej bohaterki Bonnie (w którą wciela się Naomi Ackie). Zgodnie z zapowiedziami autorki serialu Charlie Covell, będzie to ostatni sezon "The End of the F***ing World". 

Więcej o: