"Potwór z bagien" już w HBO GO. Nowy serial z bohaterami DC Comics

Potwór z bagien to historia dr Abby Arcane, która musi skonfrontować się z tajemniczym stworzeniem wyłaniającym się z mrocznego bagna. Serial powstał na podstawie postaci DC Comics stworzonych przez Lena Weina oraz Berniego Wrightsona. Cały sezon Potwora z bagien dostępny jest już w HBO GO.
Zobacz wideo

W mieszkańców miasteczka Marais w Luizjanie uderza tajemnicza choroba. W celu zbadania sprawy na miejsce zostaje wysłana pochodząca stamtąd śledcza Abby Arcane (Crystal Reed). W szpitalu kobieta spotyka biologa Aleca Hollanda (Andy Bean), który uważa, że pojawienie się śmiercionośnego wirusa może być związane z jego pracą naukową na bagnach, którą wykonywał dla potężnego biznesmena Avery'ego Sunderlanda (Will Patton)…

W serialu "Potwór z bagien" wystąpili: Crystal Reed ("Kocha, lubi, szanuje"), Andy Bean (serial HBO "Tu i teraz"), Will Patton ("Armageddon"), Virginia Madsen ("Dziewczyna w czerwonej pelerynie"), Derek Mears ("Piątek 13-go"), Henderson Wade (serial "Riverdale"), Jennifer Beals (serial "Słowo na L") oraz Maria Sten i Jeryl Prescott.

Rolę producentów wykonawczych pełnili: James Wan ("Aquaman"), Mark Verheiden ("Battlestar Galactica", "Constantine"), Gary Dauberman (filmy "To" oraz "Annabelle""), Michael Clear ("Zakonnica", "Annabelle: Narodziny zła") oraz Len Wiseman ("Lucyfer", filmy z serii "Underworld").

Do biblioteki serwisu HBO GO od razu dodany został cały sezon produkcji, która liczy 10 odcinków.

"Potwór z bagien" teraz w HBO GO, wcześniej nosił Heather Locklear

To nie pierwsza produkcja opowiadająca historię tego potwora. W 1982 roku Wes Craven (ten od "Krzyku") nakręcił film z Dickiem Durockiem, a siedem lat później w sequelu dołączyła do niego gwiazda serialu "Dynastia" Heather Locklear.

Potem były jeszcze serial i animacja.

"Potwór z bagien" pachnie mułem, ale nie zalatuje nudą. Superbohater idealny dla tych, którzy mają dość atletycznych gości w ciasnych rajtuzach >>

Więcej o: