"Przyjaciele" jednak znowu razem?! THR: HBO Max pracuje nad odcinkiem specjalnym

Od wielu lat pojawiają się plotki na temat powrotu "Przyjaciół" na ekrany w nowych odcinkach, a twórcy od lat je dementują. Teraz, wraz z wejściem na rynek serwisu streamingowego HBO Max, wreszcie możemy doczekać się specjalnego odcinka z udziałem całej obsady. Mają w nim pojawić się także twórcy sitcomu.

W tym roku jeden z najpopularniejszych seriali komediowych w historii obchodzi 25. urodziny.

Ten, w którym "Przyjaciele" kończą 25 lat. Wiedzieliście, że...>>

Aniston i spółka chcą znowu wystąpić razem 

Jak informuje Hollywood Reporter, co prawda umowy nie są jeszcze podpisane, ale cała szóstka głównych aktorów, a także Marta Kauffman i David Crane, wyrazili chęć uczestnictwa. 

Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, Matthew Perry i David Schwimmer mieliby pojawić się w specjalnym odcinku wspomnieniowym. Nie będzie to typowy odcinek "Przyjaciół", a raczej najprawdopodobniej rozmowy z aktorami i twórcami przeplatane fragmentami starych odcinków.

Chęci nie brakuje, a największą przeszkodą może okazać się zgranie kalendarzy. Jeśli wszystko pójdzie jednak zgodnie z planem, możemy spodziewać się, że aktorzy z "Przyjaciół" pojawią się w szóstkę nie tylko na tym - słynnym już - pierwszym instagramowym zdjęciu Jennifer Aniston.

 

Ten, w którym "Przyjaciele" mogli wyglądać zupełnie inaczej! >>

"Przyjaciele" - serial komediowy o szóstce młodych ludzi z Nowego Jorku stworzony przez Martę Kauffman i Davida Crane'a - w telewizji zadebiutował w 1994 roku i emitowany był przez następnych 10 lat. Przeżył ponowny rozkwit, kiedy Netflix dodał go do swojej przepastnej biblioteki w 2015 roku. Okazało się, że oglądają go nie tylko przepełnieni sentymentem do dawnych lat pierwsi widzowie sitcomu. W 2019 roku został ogłoszony najpopularniejszym programem dla młodzieży w Wielkiej Brytanii.

W tym roku ogłoszono jednak, że powstaje serwis HBO Max, konkurencyjny m.in. dla Netfliksa i to w jego bibliotece znajdą się odcinki "Przyjaciół".

Więcej o:
Komentarze (1)
"Przyjaciele" jednak znowu razem?! THR: HBO Max pracuje nad odcinkiem specjalnym
Zaloguj się
  • zbyszex1

    Oceniono 2 razy 0

    Ludzie się nie mogą pogodzić, że pewne rzeczy mają swój czas i miejsce. Wszelkie takie powroty to oszukiwanie samego siebie. Zamiast żyć tym co się teraz dzieje bo zaraz tego może nie być ludzie toną w nostalgiach i przywdziewają koszulki z napisem "Friends" albo "Commodore 64". Ja rozumiem powspominać, też lubię, ale kręcić się wokół tego samego non stop to sensu nie widzę.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX