Netflix udostępnia film animowany "Klaus". Za darmo, bez rejestracji, tylko w ten weekend

15 listopada Netflix zaprasza wszystkich na światową premierę swojego pierwszego filmu animowanego. Przez cały weekend będzie można oglądać go bez rejestracji w serwisie. W polskiej wersji językowej udział wzięli Józef Pawłowski, Wiktor Zborowski i Anna Dereszowska.

Przepełnionego bożonarodzeniowym klimatem "Klausa" można obejrzeć na komputerach, laptopach oraz urządzeniach z systemem Android z najnowszą wersją przeglądarki Chrome pod tym linkiem. W polskiej wersji językowej bohaterom animacji Netfliksa głosu użyczyli: Wiktor Zborowski, Anna Dereszowska i Józef Pawłowski.

Zobacz wideo

Netflix pokazuje swój pierwszy film animowany "Klaus" za darmo. O czym jest?

Kiedy Jesper (Jason Schwartzman) kończy szkołę dla listonoszy jako najgorszy uczeń, zostaje wysłany do placówki pocztowej na mroźnej wyspie pod Kołem Podbiegunowym, gdzie mało kto zamienia ze sobą choć słowo, nie wspominając nawet o listach. Jesper już chce zrezygnować, gdy w lokalnej nauczycielce Alvie (Rashida Jones) znajduje bratnią duszę i spotyka Klausa (laureat Oskara J.K. Simmons), tajemniczego stolarza, który mieszka samotnie w chatce pełnej własnoręcznie zrobionych zabawek.

Ta niezwykła przyjaźń sprawia, że miasteczko Smeerensburg znowu rozbrzmiewa radosnym śmiechem, a sąsiedzi z nowym zapałem wspierają się nawzajem, snują magiczne opowieści i z namaszczeniem wywieszają przy kominkach świąteczne skarpety. "Klaus" to bożonarodzeniowa animowana komedia Sergio Pablosa, współtwórcy "Jak ukraść księżyc", z udziałem Joan Cusack, Willa Sasso i Norma Macdonalda. 

"Klaus" w całości tworzony był w Madrycie i jest dziełem międzynarodowego zespołu utalentowanych rysowników z całego świata.

W filmie zastosowano unikalny styl animacji, który łączy tradycyjne ręczne techniki animacji z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi.

Więcej o: