Disney+ dopiero za kilka miesięcy w Polsce, a już wiadomo, że będzie tańszy od Netfliksa

Disney+ pojawi się w Polsce dopiero za parę miesięcy, jednak już teraz wiadomo, ile najprawdopodobniej będą musieli zapłacić użytkownicy za nową usługę. Okazuje się, że nowy serwis streamingowy będzie tańszy od abonamentów oferowanych przez Netfliksa.
Zobacz wideo

Portal wirtualnemedia.pl poinformował, że ceny dostępu do serwisu VoD Disney+ pojawiły się w serwisie Apple TV. Jak się okazało możliwość korzystania z platformy streamingowej na czterech ekranach w maksymalnej jakości obrazu (4K) będzie kosztować 32,99 złotych. Jest to cena niższa od podobnej oferty przedstawionej przez Netflix.

Znamy prawdopodobne ceny abonamentu w Disney+. Jest taniej niż w Netfliksie

Cena ta jest jednak wyższa od pakietów oferowanych przez Apple TV+ czy HBO Go. W przypadku Netfliksa najtańsze pakiety kosztują 34 złote miesięcznie, a za tę samą ofertę co Disney+ trzeba zapłacić już aż 52 złote. 

Disney+ przewiduje także możliwość opłacenia rocznego abonamentu, dzięki czemu jeszcze bardziej będzie można zbić cenę dostępu do serwisu. Koszt rocznego dostępu do strony kosztować będzie użytkownika 334,99 złote, co daje miesięczny koszt w wysokości 28 złotych. Ceny podane przez wirtualnemedia.pl na razie nie zostały potwierdzone przez agencję odpowiedzialną za wprowadzenie usługi Disney+.

Disney Plus dostępny jest na razie jedynie na terenie Stanów Zjednoczonych, Kanady i Holandii. Niebawem usługa zostanie włączona także w Australii i Nowej Zelandii, a później także w Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Francji, Niemczech, Irlandii i Włoszech. Disney+ ma być dostępne w Polsce najprawdopodobniej w marcu 2020 roku.   

Więcej o: