Netflix podał datę premiery drugiego sezonu "Sex Education". Będzie to jedna z pierwszych nowości w 2020 roku

"Sex Education" to serial młodzieżowy, który cieszy się dużą popularnością w serwisie Netflix. Po pozytywnych recenzjach pierwszego sezonu producenci zapowiedzieli kontynuację historii nastolatków. Ostatnio podano także datę premiery kolejnych odcinków.
Zobacz wideo

Na oficjalnych portalach społecznościowych Netfliksa pojawiła się informacja na temat premiery drugiego sezonu "Sex Education". Produkcja będzie jedną z pierwszych nowości dostępnych w 2020 roku. Premiera zapowiada jest na piątek 17 stycznia.

 

Drugi sezon "Sex Education" już w styczniu trafi na strony serwisu Netflix

Według statystyk "Sex Education" od stycznia do września 2019 roku cieszył się dużą popularnością wśród abonentów, dzięki czemu znalazł się na czwartym miejscu najbardziej popularnych produkcji serwisuNetflix niemal od razu zdecydował o kontynuacji historii. Według najnowszych informacji producent od razu udostępni pełen sezon, który będzie składał się z ośmiu odcinków.

W kolejnej serii po raz kolejny zobaczymy tę samą obsadę aktorską, na którą składają się: Gillian Anderson, Asa Butterfield, Ncuti Gatwa, Aimee-Lou Wood, Emma Mackey, Connor Swindells, Kedar Williams-Stirling, Patricia Allison i Tanya Reynolds. Do serialu dołączą także George Robinson, Sami Outalbali i Chinenye Ezeudu.

Pierwszy sezon serialu opowiada historię nastolatka Otisa Milburna, który mimo braku doświadczenia zostaje szkolnym doradcą w kwestiach seksualnych. Wszystko za sprawą swojej matki-terapeutki, która otwarcie rozmawia z nim o seksie. W domu nastolatka znajduje się też dużo podręczników, dzięki którym Otis zostaje ekspertem i zyskuje w szkolnej hierarchii. Płatny biznes porad prowadzi z nim jego koleżanka Maeve. Pod koniec pierwszego sezonu Otis uświadamia sobie jednak, że sam wymaga terapii. W nowym sezonie poznamy problemy Otisa, który zaczyna nowy związek z Olą oraz innych nastolatków, którzy przerażeni są wybuchem epidemii chlamydii w szkole.

Więcej o: