"Irlandczyk". Netflix udostępnił wideo zza kulis. Zobaczcie, jak Al Pacino wszedł w rolę Jimmy'ego Hoffy

Netflix udostępnił na portalach społecznościowych nagranie, które prezentuje, jak Al Pacino wcielał się w jednego z głównych bohaterów "Irlandczyka". Film od 27 listopada dostępny jest w serwisie streamingowym.

"Irlandczyka" można obejrzeć również w kinach. Film trwa aż 3 godziny i 29 minut. W rolach głównych w nowym dziele Martina Scorsese wystąpili Robert De Niro, Al Pacino oraz Joe Pesci.

Netflix udostępnił wideo z kulis "Iralndczyka"

W ramach promocji filmu Netflix udostępnił wideo pokazujące, jak Al Pacino wchodzi w postać Jimmy'ego Hoffy. Bohater ten wzorowany jest na autentycznej postaci, która przez lata nie trafiła przed sąd mimo oczywistych powiązań z bossami amerykańskiego świata przestępczego.

 

Fabuła filmu rozgrywa się na przestrzeni kilku dekad. W produkcji pokazane są kulisy jednej z największych, nierozwiązanych zagadek w historii Stanów Zjednoczonych, czyli zniknięcia przewodniczącego związków zawodowych Jimmy'ego Hoffy. 30 lipca 1975 roku mężczyzna udał się na spotkanie, w którym udział miały wziąć trzy inne osoby. W oczekiwaniu na gości zadzwonił do żony informując, że spotkanie się opóźnia - jest to ostatni udokumentowany ślad mężczyzny.

Od 1 listopada do 24 listopada "Irlandczyk" zarobił na dystrybucji kinowej w Stanach Zjednoczonych około 4,2 mln dolarów. Sama produkcja filmu podobno kosztowała Netfliksa aż 160 mln dolarów.  

Zobacz wideo
Więcej o: