Aktor z "Gry o tron" zdradził, że zanim dostał rolę w serialu HBO, nie miał gdzie mieszkać i kradł jedzenie, by przeżyć

Rory McCann przyznał, że zanim zaangażowano go do roli Ogara w serialu "Gra o tron", mieszkał w namiocie i zdarzało mu się kraść jedzenie.

Aktor zdradził szczegóły dotyczące swojej przeszłości podczas programu "Game of Thrones Reunion Special", prowadzonego przez Conana O'Briena. nagranego na potrzeby wydania DVD z serialem. Zanim został serialowym Ogarem, szkocki aktor spędził 11 miesięcy na Islandii.

Mieszkałem w namiocie - dosłownie w namiocie - i czasem kradłem jedzenie. W końcu dostałem pracę i się ogarnąłem, no i nagle wożą mnie fajnymi autami i gram w największym i najlepszym serialu na świecie - tak właśnie przewrotny bywa los. To niesamowite. 

- Po jakimś czasie wróciłem na Islandię, by móc w końcu opłacić karę w bibliotece - dodał.

Wcześniej, w wywiadzie udzielonym "Daily Record", McCann opowiadał, jak trafił na Islandię i historia brzmiała odrobinę inaczej. – Nakręciłem film o Wikingach z Gerardem Butlerem i po skończeniu zdjęć powiedziałem: "Zostaję". Spędziłem tam 11 miesięcy - mówił dodając, że przez ten czas nie udało mu się znaleźć żadnej pracy jako aktor. - Zbliżała się zima i okoliczni mieszkańcy powiedzieli mi, że jestem jedynym człowiekiem na całej wyspie mieszkającym w namiocie, więc pomogli mi znaleźć dom i pracę jako stolarz - mówił McCann.

Ogar, czyli Sandor Clegane to jedna z nielicznych postaci serialu HBO, która przetrwała do ostatniej, ósmej serii.

Zobacz wideo

"Gra o tron". Twórcy naprawdę nie powinni wycinać tej sceny z odcinka o bitwie o Winterfell >>

Więcej o:
Komentarze (5)
Aktor z "Gry o tron" zdradził, że zanim dostał rolę w serialu HBO, nie miał gdzie mieszkać i kradł jedzenie, by przeżyć
Zaloguj się
 • trzynasty131313

  Oceniono 9 razy 9

  Ogar - najlepsza postać.

 • eurotram

  Oceniono 3 razy 3

  Ale obie wersje się ze sobą nie kłóc. Zbierając to do kupy: został na Islandii, ale karta się odwróciła, film o wikingach nie kopnął jego kariery od razu do przodu i znalazł się na jakiś czas rzeczywiście w czarnej d... aż mieszkańcy się ulitowali i pomogli znaleźć pracę stolarza, która z kolei pozwoliła mu jakoś przetrwać wystarczająco długo by wyrwać się stamtąd i dotrwać do wybrania go do obsady GoT.

 • kac

  Oceniono 4 razy 2

  Być może właśnie dlatego, że obity przez życie, tak naturalnie zagrał swoją postać.
  Porównajcie np. z Katniss Everdeen w wykonaniu Jennifer Lawrence...

 • manikan

  Oceniono 1 raz -1

  haaa ciekawe mega

 • hummer_my_vehicle

  Oceniono 8 razy -6

  Pie... jak potłuczony

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX