Netflix ogłasza obsadę serialu "W głębi lasu" - w rolach głównych m.in. Grzegorz Damięcki

"W głębi lasu" to nowy, polski serial przygotowany we współpracy z amerykańskim Netfliksem. Premiera tej produkcji zaplanowana jest na 2020 rok.
Zobacz wideo

Netflix poinformował, że prace na planie serialu "W głębi lasu" zostały już zakończone. W związku z tym producent postanowił przedstawić obsadę, która zagrała główne role w produkcji.

Grzegorz Damięcki i Agnieszka Grochowska w głównych rolach serialu "W głębi lasu" Netfliksa

W roli warszawskiego prokuratora Pawła Kropińskiego zobaczymy aktora Grzegorza Damięckiego. Agnieszka Grochowska zagra z kolei wykładowcę Laurę Goldsztajn. Wiktoria Filus i Hubert Miłkowski wcielą się w tych bohaterów w czasach ich młodości. W obsadzie serialu znaleźli się również: Jacek Koman, Ewa Skibińska, Magdalena Czerwińska, Adam Ferency, Przemysław Bluszcz, Dorota Kolak, Izabela Dąbrowska oraz Piotr Głowacki, Cezary Pazura i Arkadiusz Jakubik, a także Adam Wietrzyński, Jakub Gola, Martyna Byczkowska i Kinga Jasik.

 

"W głębi lasu" składać się będzie z sześciu odcinków, których premiera zaplanowana jest na 2020 rok. Reżyserami serialu są Leszek Dawid ("Jesteś Bogiem") i Bartosz Konopka ("Królik po berlińsku"). Polska produkcja jest kolejnym obok brytyjskiego "The Stranger" i hiszpańskiego "El Inocente" efektem współpracy między Netfliksem i Harlanem Cobenem. Na podstawie książek tego pisarza powstanie w sumie 14 produkcji.

O czym jest nowy serial Netfliksa? "W głębi lasu" rozgrywany jest w dwóch wymiarach czasowych: w roku 1994 oraz 2019. Historia skupia się na losach warszawskiego prokuratora, Pawła Kopińskiego, który mimo upływu lat nie może pogodzić się ze stratą siostry, zaginionej podczas obozu letniego. Niespodziewanie śledczy odnajdują ciało chłopca, który być może jest tą samą osobą, która zniknęła bez śladu wraz z siostrą Pawła 25 lat temu.

Więcej o: