"Wiedźmin" - "stworzony przez strach". Są nowe plakaty z postaciami serialu Netfliksa

"Wiedźmin" będzie miał pemierę w serwisie Netflix 20 grudnia, więc co chwilę dostajemy teraz nowe materiały zachęcające do obejrzenia serialu. Tym razem są to plakaty, na których widać Geralta, Yennefer i Ciri.

"Stworzony przez strach", "Stworzona przez mocy", "Stworzona przez przepowiednię" - takie hasła znalazły się na plakatach promujących produkcję.

Geralt, Yennefer i Ciri to trzy główne postaci serialu Netfliksa, który jest bardzo mocno inspirowany powieściami Andrzeja Sapkowskiego. Producentka "Wiedźmina" Lauren S. Hirrich zapowiadała niejednokrotnie, że oprócz historii Białego Wilka chce pokazać też losy dwóch kobiet, które nie będą tylko dodatkiem do opowieści o Geralcie z Rivii.

Jak czytamy w oficjalnym opisie "Wiedźmina", Geralt z Rivii (w tej roli Henry Cavill), samotny łowca potworów, stara się odnaleźć swoje miejsce w świecie, w którym ludzie często okazują się gorsi niż najstraszniejsze monstra. Na swojej drodze spotyka potężną czarodziejkę i skrywającą niebezpieczny sekret młodą księżniczkę. Teraz we trójkę muszą odnaleźć się pośród czyhających na nich na Kontynencie niebezpieczeństw.

"Wiedźmin". Netflix udostępnił nowy fragment serialu. Henry Cavill walczy mieczem jak zawodowiec w obronie Jeża >>

W obsadzie pojawią się również: Jodhi May jako Calanthe, Björn Hlynur Haraldsson jako Eist, Adam Levy jako Myszowór, MyAnna Buring jako Tissaia, Therica Wilson-Read jako Sabrina, Mimi Ndiweni jako Fringilla, Emma Appleton jako Renfri, Eamon Farren jako Cahir, Joey Batey jako Jaskier, Lars Mikkelsen jako Stregobor, Maciej Musiał jako Sir Lazlo, Royce Pierreson jako Istredd, Wilson Radjou-Pujalte jako Dara oraz Anna Shaffer jako Triss.

<<Reklama>> Książki o Wiedźminie są dostępne w formie e-booków w Publio.pl >>

Serial będzie udostępniony z polskim dubbingiem, lektorem i napisami.

Więcej o: