"Wiedźmin": Netflix publikuje klipy z nowymi scenami i zakulisowymi wywiadami

Odcinki pierwszego sezonu serialu "Wiedźmin" trafią na platformę już 20 grudnia 2019 roku. Oczekiwania na nową produkcję stara się nam umilić Netflix, który zaprezentował trzy nowe nagrania z nieznanymi dotąd scenami z serialu i zakulisowymi wywiadami z aktorami.

>> "Wiedźmin" z dubbingiem, lektorem czy napisami? Zdecyduj, jak obejrzysz! >>

Zobacz wideo

Najnowsze klipy Netfliksa to trzy osobne materiały, w których zaprezentowane są główne postaci: Geralt, Yennefer i Ciri. Nagrania przygotowane zostały zwłaszcza ze względu na osoby, które niezbyt dobrze kojarzą historię "Wiedźmina" z książek Sapkowskiego. Zakulisowe nagrania i wypowiedzi aktorów zainteresują jednak też pozostałych widzów.

Wiedźmin. Prezentacja postaci - Geralt z Rivii:

 

"Wiedźmin" Netfliksa: udostępniono klipy z przedstawieniem głównych bohaterów

Tytułowego "Wiedźmina" Geralta zagrał Henry Cavill, w postać Ciri wciela się Freya Allan, a Yennefer zagrała Anya Chalotra. W produkcji występują także Maciej Musiał, Bjorn Hlynur Haraldsson, Adam Levy czy Jodhi May. Netflix ostatnio udostępnił zapis wersji dubbingowej serialu. Geraltowi z Rivii głosu użyczył Michał Żebrowski, który prawie 20 lat temu zagrał "Wiedźmina" w polskiej wersji serialu.

Wiedźmin. Prezentacja postaci - Yennefer z Vengerbergu:

 

"Wiedźmin" Netfliksa będzie składał się z ośmiu odcinków, które konsultowane były z autorem tej historii - Andrzejem Sapkowskim. Lauren Schmidt Hissrich zdradziła podczas konwentu w Londynie, że serial rozpocznie się od opowiadania "Mniejsze zło".

Wiedźmin. Prezentacja postaci - księżniczka Cirilla:

 
Więcej o: