"Wiedźmin". W sieci ukazał się ostatni zwiastun serialu. Geralt i Jaskier znowu razem

Niewiele ponad tydzień przed wielce oczekiwaną premierą "Wiedźmina" Henry Cavill zaskoczył fanów zgromadzonych w Manili na wydarzeniu promującym serial i zaprezentował im ostateczny zwiastun. Finałowy przedsmak wielkich emocji przynosi kolejne spojrzenie na duet Geralta i Jaskra.

Nadchodzi 20 grudnia - właśnie wtedy na Netfliksie zadebiutuje serial "Wiedźmin". Aktorzy podróżują po świecie i prężnie promują produkcję. Henry Cavill ostatnio pojawił się na Filipinach, gdzie uraczył miłośników sagi Andrzeja Sapkowskiego i gier studia CD Projekt RED ostatnim trailerem. Możecie go obejrzeć poniżej:

Zobacz wideo

Mamy namiastkę scen walki, mamy Ciri w opałach, Yennefer w akcji... A na sam koniec zwiastuna twórcy przygotowali sympatyczny smaczek. To kolejny urywek dialogu między Geraltem i Jaskrem, których komediowa chemia jest jednym z najbardziej lubianych elementów twórczości Sapkowskiego. Wcześniej Henry'ego Cavilla i Joey'ego Bateya mogliśmy zobaczyć w klipie prezentującym postać Geralta. Przeprowadzają w nim następującą rozmowę:

- Pachniesz jak śmierć i przeznaczenie.
- To cebula.

Zobacz też: Jaskier Zamachowskiego dostaje to, na co czekali wszyscy fani. Fanowski film o Wiedźminie tylko dla fanów [RECENZJA] >>

"Wiedźmin". Henry Cavill sam kręci sceny kaskaderskie. "Bohater koniecznie powinien przechodzić przez sto procent swojej historii"

W ramach trasy promocyjnej Henry Cavill niedawno odwiedził program Jimmy'ego Kimmela, gdzie potwierdził, że w zapowiadających się bardzo obiecująco scenach walki nie korzystał z pomocy kaskadera. Aktor stwierdził:

To bardzo ważne, żeby mocno wejść z postacią w akcję zamiast filmować najpierw scenę aktorską, potem robić osobno scenę akcji, i znowu grać w kolejnej scenie. Bohater koniecznie powinien przechodzić przez sto procent swojej historii.

Co prawda jeszcze obowiązuje embargo na recenzje "Wiedźmina", ale niektórzy nie mogą się powstrzymać przed ujawnianiem emocji towarzyszących oglądaniu początkowych odcinków pierwszej serii. "WOW. Sceny walki z 'Wiedźmina' sprawiają, że te z 'Gry o tron' wyglądają koszmarnie" - to jeden z entuzjastycznych komentarzy. Inny jest jeszcze bardziej dosadny:

W porównaniu z "Wiedźminem" sceny walki z "Gry o tron" wyglądają, jakby dwóch pijanych okładało się przed barem.

<<Reklama>> Saga o Wiedźminie dostępna jest w formie e-booków w Publio.pl >>

Więcej o: