"Szadź". Maciej Stuhr udostępnia smaczek z pracy na planie. "Nie ma to jak filmowy prysznic"

Trwają prace nad nowym serialem kryminalnym TVN "Szadź" na podstawie książki Igora Brejdyganta. W jedną z głównych ról wcieli się Maciej Stuhr, który podzielił się na Instagramie niebanalnym zdjęciem z planu.

W "Szadzi" Maciej Stuhr gra Piotra Wolnickiego - religioznawcę, pozornie wzorowego męża i ojca. Jego postać zobaczymy w co najmniej jednej gorącej scenie, na co Stuhr wskazał na Instagramie. Aktor pokazał zdjęcie zza kulis, na którym "bierze" ciepły prysznic z pomocą ekipy:

Nie ma to jak filmowy prysznic. Obok w wannie, kolega z ekipy w romantycznej pozie, z urządzeniem do produkcji pary wodnej.
 

W komentarzach wtórowała mu Aleksandra Popławska, której w "Szadzi" przypadła rola głównej bohaterki - przenikliwej i zdeterminowanej komisarz Agnieszki Polkowskiej. Aktorka żartowała:

Czekaj, Maciek, jadę cię zapienić!

Zobacz też: "Wiedźmin". Netflix pokazał materiał z wizyty Andrzeja Sapkowskiego na planie serialu. "Nie ocenia się zupy po składnikach" >>

"Szadź". Takiego serialu kryminalnego jeszcze w Polsce nie było

Twórcy zapowiadają, że nowy serial TVN nie będzie zwykłym kryminałem, bo niemal od początku wiemy, kto zabija. - Tym, co trzyma widza w napięciu, jest pościg za mordercą i odkrywanie tajemnicy o relacji między postaciami. Pod tym względem jest to wyjątkowa historia - zapewnia Tomasz Blachnicki, producent TVN.

Historia rozpoczyna się na obrzeżach Opola, gdzie w okrutny sposób zostaje zamordowana młoda dziewczyna. Dochodzenie wykazuje, że była jedną z wielu ofiar psychopatycznego seryjnego zabójcy. Na miejscu pojawia się komisarz Agnieszka Polkowska. Policjantka nie zdaje sobie jednak sprawy, że jej udział w śledztwie nie jest przypadkowy. Czy zdoła dotrzeć do mordercy, zanim ten wybierze kolejną ofiarę? Każdy odcinek "Szadzi" ma odkrywać część prawdy o tym, co łączy policjantkę ze wspomnianym wcześniej Piotrem Wolnickim - teoretycznie wzorowym obywatelem.

Oprócz Aleksandry Popławskiej i Macieja Stuhra w produkcji zagrają Bartosz Gelner, Cezary Łukasiewicz, Anna Cieślak, Zofia Domalik, Barbara Kurzaj, Emma Giegżno oraz Mirosław Zbrojewicz. Zdjęcia do serialu są kręcone w Opolu i Warszawie, a efekt w postaci gotowej produkcji trafi do Player.pl wiosną przyszłego roku.

Więcej o:
Komentarze (17)
"Szadź". Maciej Stuhr udostępnia smaczek z pracy na planie. "Nie ma to jak filmowy prysznic"
Zaloguj się
 • voyteko

  0

  zaplaci mniej za wode , spryciaz...

 • brzmski

  0

  tu... polew???!!!

 • kwiatpatologii

  Oceniono 6 razy 0

  Dobrze że choć skarpetki zdjął.

 • olal.bana.gw

  Oceniono 10 razy 0

  W zyciu nie bralem prysznicu w majtkach. Nawet jak bylem w zenskiej lazni ze swoja dziewczyna ani w koedukacyjnej. Mackowi cos bije?

 • usera

  Oceniono 14 razy 0

  Kolejny z nietolerancją alkoholu?

 • brzmski

  Oceniono 1 raz -1

  tu... polew?!!!

 • ochujek

  Oceniono 5 razy -1

  Prawdziwe Polaczki już się podniecają. Nie dorośli do sztuki na wysokim poziomie. Poziom katechezy, to wszystko na co ich stać.

 • polakpl

  Oceniono 7 razy -3

  Peowska dziwka.

 • jurii.sachar

  Oceniono 18 razy -4

  Stuhr, tvn i wszystko jasne...Dlaczego mnie to nie dziwi, że zapowiada się kiczowaty gniot ????

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX