"Szadź". Maciej Stuhr udostępnia smaczek z pracy na planie. "Nie ma to jak filmowy prysznic"

Trwają prace nad nowym serialem kryminalnym TVN "Szadź" na podstawie książki Igora Brejdyganta. W jedną z głównych ról wcieli się Maciej Stuhr, który podzielił się na Instagramie niebanalnym zdjęciem z planu.

W "Szadzi" Maciej Stuhr gra Piotra Wolnickiego - religioznawcę, pozornie wzorowego męża i ojca. Jego postać zobaczymy w co najmniej jednej gorącej scenie, na co Stuhr wskazał na Instagramie. Aktor pokazał zdjęcie zza kulis, na którym "bierze" ciepły prysznic z pomocą ekipy:

Nie ma to jak filmowy prysznic. Obok w wannie, kolega z ekipy w romantycznej pozie, z urządzeniem do produkcji pary wodnej.
 

W komentarzach wtórowała mu Aleksandra Popławska, której w "Szadzi" przypadła rola głównej bohaterki - przenikliwej i zdeterminowanej komisarz Agnieszki Polkowskiej. Aktorka żartowała:

Czekaj, Maciek, jadę cię zapienić!

Zobacz też: "Wiedźmin". Netflix pokazał materiał z wizyty Andrzeja Sapkowskiego na planie serialu. "Nie ocenia się zupy po składnikach" >>

"Szadź". Takiego serialu kryminalnego jeszcze w Polsce nie było

Twórcy zapowiadają, że nowy serial TVN nie będzie zwykłym kryminałem, bo niemal od początku wiemy, kto zabija. - Tym, co trzyma widza w napięciu, jest pościg za mordercą i odkrywanie tajemnicy o relacji między postaciami. Pod tym względem jest to wyjątkowa historia - zapewnia Tomasz Blachnicki, producent TVN.

Historia rozpoczyna się na obrzeżach Opola, gdzie w okrutny sposób zostaje zamordowana młoda dziewczyna. Dochodzenie wykazuje, że była jedną z wielu ofiar psychopatycznego seryjnego zabójcy. Na miejscu pojawia się komisarz Agnieszka Polkowska. Policjantka nie zdaje sobie jednak sprawy, że jej udział w śledztwie nie jest przypadkowy. Czy zdoła dotrzeć do mordercy, zanim ten wybierze kolejną ofiarę? Każdy odcinek "Szadzi" ma odkrywać część prawdy o tym, co łączy policjantkę ze wspomnianym wcześniej Piotrem Wolnickim - teoretycznie wzorowym obywatelem.

Oprócz Aleksandry Popławskiej i Macieja Stuhra w produkcji zagrają Bartosz Gelner, Cezary Łukasiewicz, Anna Cieślak, Zofia Domalik, Barbara Kurzaj, Emma Giegżno oraz Mirosław Zbrojewicz. Zdjęcia do serialu są kręcone w Opolu i Warszawie, a efekt w postaci gotowej produkcji trafi do Player.pl wiosną przyszłego roku.

Zobacz wideo
Więcej o: